Zielone podwórko

  • 04.08.2021, 10:04 (aktualizacja 04.08.2021, 10:12)
  • ŁCR
Zielone podwórko pixabay

Podziel się:

Oceń:

Burmistrz Lubań zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w konkursie na najładniej zagospodarowane tereny zarządzane przez wspólnoty mieszkaniowe. Właściciele najładniejszego podwórka mogą wygrać ławki, donice czy stojaki na rowery.

Realizacja programu „Zielone podwórko” dotyczy zagospodarowania terenów przyległych do budynku/ów wspólnot mieszkaniowych na terenie miasta Lubań.

Celem Konkursu jest poprawa warunków ekologicznych, użytkowych i estetycznych terenów położonych w granicach miasta Lubań.

Aby wziąć udział w konkursie zarządca wspólnoty powinien złożyć wniosek wraz z załącznikami w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Lubań, pokój nr 9, ul. 7 Dywizji 14, 59-800 Lubań.

W konkursie wspólnoty mieszkaniowe mogą wygrać nagrody w postaci małej architektury parkowej (ławki, donice, kosze na śmieci, stojaki rowerowe).

Termin składania wniosków upływa 17 września 2021 roku.

Dokumentacja konkursowa musi zawierać:

- wniosek konkursowy – podpisany przez Zarządcę w ramach posiadanych pełnomocnictw do występowania w imieniu wspólnoty (wzór wniosku – załącznik nr 1 do Regulaminu)

- mapkę z oznaczeniem terenu, którym zarządza wspólnota lub z którego korzystają jej mieszkańcy.

Informacje o konkursie można uzyskać w Wydziale Ochrony Środowiska i Gospodarki Przestrzennej Urzędu Miasta Lubań pod numerami telefonów: 75 646 44 37, 75 646 44 35.

ŁCR

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Lubaniak
Lubaniak 04.08.2021, 12:48
Burmistrz Lubania niech się weźmie za koszenie trawników miejskich bo znowu trawa po kolana i chwasty między kostką na chodnikach.
Obserwator
Obserwator 04.08.2021, 22:40
@Lubaniak . Trawnik nie jest do łażenia . Takiego dziada co łazi po trawniku to bym natychmiast karał . Trawnik to jest dobro wspólne .
Trawnik jak każda zieleń jest pożyteczny . Oczywiście w swych czytankach ( chyba od rzeczy) nie raczyłeś zauważyć że wiele miast postanowiło nie kosić trawy . Zatrzymuje wilgoć .

Pozostałe