Najechanie w Biedrzychowicach

  • 25.07.2021, 19:08 (aktualizacja 26.07.2021, 11:28)
  • red.
Najechanie w Biedrzychowicach

Podziel się:

Oceń:

Kierująca Hyundaiem nie zachowała należytej ostrożności i najechała na zatrzymujące się przed nią auta.

Do zderzenia doszło przed 18. na DK 30 w Biedrzychowicach. Sznur aut powracających z weekendu sunął przez Biedrzychowice drogą krajową nr 30 w kierunku Zgorzelca. W pewnym momencie kierowcy zaczęli hamować i zatrzymywać auta. Kierująca Hyundaiem nie zrobiła tego na czas i najechała na tył stojącej przed nią skody, która na bagażniku zamontowane miała dwa rowery. Uderzona Skoda najechała z kolei na stojącego prze nią Volkswagena uderzając go w hak.

W efekcie kolizji nikt z podróżujących autami nie ucierpiał. Zniszczony został Hyundai, Skoda i wiezione na bagażniku rowery. Na miejscu jako pierwsi pojawili się lubańscy dzielnicowi, którzy najechali na zdarzenie. W dalszej kolejności pojawili się druhowie OSP Olszyna, zespół ratownictwa medycznego oraz JRG PSP w Lubaniu.

red.

Zdjęcia (6)


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Daria
Daria 26.07.2021, 08:37
W Biedrzychowicach powinno być ograniczenie do 40, i radar...O przepraszam radar jest-przykryty workiem!Co kilka tygodni na tym odcinku jest jakaś stłuczka,wypadek,kolizja...i nikt z tym nic nie robi.
Kierowca
Kierowca 26.07.2021, 09:55
Po co ci radar jak idioci będą w odstępach 1 metra i jak naciśniesz na hamulec ( bo pieszy się zbliżał do pasów ) to ci w d..e wjedzie z prędkością 40 km .
Hogsofwar
Hogsofwar 25.07.2021, 19:40
Kierująca Hyundaiem powinna dostać mandat za zderzenie a drugi za trzymanie nieodpowiedniej odległości ( w świetle nowych przepisów ) . Tylko skody szkoda bo ładna ,,była"

Pozostałe