Nowe gazony na lubańskich ulicach

  • 21.07.2021, 09:43 (aktualizacja 21.07.2021, 10:49)
  • Źródło: Lubań Razem
Nowe gazony na lubańskich ulicach Lubań Razem

Podziel się:

Oceń:

„Zaadoptuj donicę” to akcja, którą w ubiegłym roku podjął lokalny samorząd. Choć w trochę zmienionej formie - działanie ma swoją kontynuację w tym roku.

Ciesząca oczy akcja to także między innymi inicjatywa stowarzyszenia Młodzi Dla Lubania. Na trzech ulicach naszego miasta pojawiły się nowe, ukwiecone gazony. Można je dostrzec na ulicy Kazimierza Wielkiego, Wrocławskiej oraz Worcella.

Inicjatywa ma szansę być kontynuowana w kolejnych latach. Dużo jednak zależy od samych mieszkańców.

- Wszystko zależy od Państwa. Czekamy na wskazania kolejnych miejsc - zachęca lubański magistrat.

Źródło: Lubań Razem

Zdjęcia (3)


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

🙉
🙉 22.07.2021, 08:12
Jak w Koreii
w centrum gazony a na obrzeżach chwasty brud i smród
Samir.
Samir. 22.07.2021, 08:08
No i pieknie . Na wroclawskiej postawili kwiatki wzdluz drogi zeby jeszcze lepiej utrudnic ludziom parkowanie. Ja dostaje mandaty za zle zaparkowany samochod a oni stawiaja gazony. Pieknie. Brawo.... .
Tekla
Tekla 22.07.2021, 12:33
Jak nie umiesz parkować to czyja to wina? Urzędników czy twoja??
Samir.
Samir. 22.07.2021, 14:08
Umiem parkowac tylko ze niema miejsca i niema gdzie tego auta postawic. Jestem mieszkancem tej ulicy wiec jak Pani taka madra to zapraszam na wroclawska wieczorem badz w nocy jak zaparkujesz normalnie to zycze powodzenia.
Tekla
Tekla 23.07.2021, 14:13
Na Placu Strażackim zawsze wieczorem jest dość miejsca. Ale po co zaparkować trochę dalej, skoro chciałoby się pod samymi drzwiami, a najlepiej w mieszkaniu.
Samir.
Samir. 23.07.2021, 19:12
Na placu strazackim hhahahha. Juz tam zostawialem do momentu w ktorym nie zostalo auto bez kol. Widze ze Pani zdaniem to powinienem zrezygnowac wogole z samochodu bo przeciez mieszkam na wroclawskiej. Szkoda gadac.
Tekla
Tekla 27.07.2021, 22:35
Dobrze by było gdybyś zrezygnował z samochodu. Ile CO2 zaoszczędzimy w ciągu roku dzięki Twoim ekologicznym działaniom.
Teresa
Teresa 21.07.2021, 23:54
Normalnie wydarzenie roku. Okoliczne gminy chwalą się drogami, oświetleniem, nowoczesnymi inwestycjami. A w Lubaniu co? doniczki z kwiatkami. Gonić to towarzystwo z urzędu jak najszybciej !!!
Tom
Tom 21.07.2021, 20:20
Brawo za inwestycje,z których mieszkańcy nie mogą korzystać,a burmistrz z radnymi mają się czym pochwalić!Sadzawka ze zjeżdżalniami za miliony,pływalnia kryta tylko do wyczynowego pływania,dziwny tor rowerowy dla niszowej dyscypliny sportu etc...jeszcze chwila,to nie będzie gdzie się wys..ć w Lubaniu.Żeby z rodziną wypocząć na basenie to trzeba jechać do Bolca,Lwówka czy Jeleniej.Dalej zarząd miasta pozuje na celebrytów.
🙉
🙉 22.07.2021, 08:20
A co ty oczekujesz po takim fachowcu od pozyskiwania środków, że tobie Aquapark otworzy 😂😂
Przez te lata wystarczyło odłożyć wkład własny, pozyskać środki tak jak inne miasta pozyskały i zrobić centrum sportowo rekreacyjne z siłownią basenami saunami. Ale po co.
Siłownia w mosir niepotrzebna bo jedna już jest u brata radnego, na basen możemy sobie pojechać do cieblic lub Bolesławca
A osoba która powinna te środki pozyskać co robi? Niech się modli aby Burmistrz rządził jak najdłużej bo nowy już taki dobry może nie być.
Nadal nie ma odpowiedzi - ile od czasu zatrudnienia tego fachowca on kosztował miasto a ile pozyskał?
Taki wstyd się przyznać?
Dokłada się do tego interesu?
Ziomal
Ziomal 22.07.2021, 04:51
Do jakiego wyczynowego pływania? Pływanie po torze to jest wyczynowe pływanie? To jest najnormalniejszy w świecie basen do normalnego pływania i bardzo fajnie, że taki jest.
Gargamel
Gargamel 21.07.2021, 19:20
Ten nasz - pożal się jego bobrze - burmistrz nawet przy tych nowych gazonach prezentuje się jak zawsze ... Czyli byle jak.
xyz
xyz 21.07.2021, 14:51
kwiatkami dziur w ulicach nie zakryje
dd222
dd222 21.07.2021, 13:21
Akurat na tej jedynej krzyżówce łączącej ulice Esperantystów, K. Wielkiego, Wojska Polskiego i Worcella. Można było postawić tą donicę na środku skrzyżowania zmienić znaki na C-12 (rondo) i byłoby gotowe pierwsze rondo w Lubaniu.
🙉
🙉 22.07.2021, 08:22
Ale to muszą pomyślec a z tym jest ciężko więc proponuję daj na msze u ks Fili i może wymodli ronda i basen na Kamiennej Górze

Pozostałe