Niemiecka policja zatrzymała dziś poszukiwanego Dominika H.

  • 16.07.2021, 22:46 (aktualizacja 16.07.2021, 22:52)
  • red.
Niemiecka policja zatrzymała dziś poszukiwanego Dominika H.

Podziel się:

Oceń:

Mężczyzna podejrzany jest o doprowadzenie do wypadku, w którym zginął 3-letni chłopiec. Sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia.

Do wypadku doszło na początku czerwca w okolicach Koźmina na drodze relacji Bogatynia-Zgorzelec. Prowadzący Audi Dominik H. jadąc z dużą prędkością ściął zakręt i zderzył się z jadącym z naprzeciwka Fordem, którym podróżowała trzyosobowa rodzina. W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniósł 3-letni chłopiec, a jego matka będąca w siódmym miesiącu ciąży, ze złamaną ręką trafiła do szpitala.

Według świadków tuż po zderzeniu, kierowca zachowywał się agresywnie w stosunku do innych kierowców oraz służb ratowniczych. Po chwili uciekł nie udzielając pomocy nawet swojemu pasażerowi, który miał złamaną rękę.

Kilka dni później za Dominikiem H. wydano europejski nakaz aresztowania, mężczyzna był poszukiwany od 11 czerwca.

Jak się dowiadujemy, dziś około 15. poszukiwany Dominik H. został zatrzymany w Dusseldorfie i tam trafił do aresztu. W tej chwili nie wiadomo, kiedy mężczyzna zostanie przetransportowany do kraju, aby mógł stanąć przed polskim wymiarem sprawiedliwości.

red.

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

yooooo
yooooo 17.07.2021, 15:12
no to teraz niech idzie *** w pasiaki z takimi samymi ***ami
Marr
Marr 17.07.2021, 11:07
Chyba Volkswagen a nie Ford
piotr
piotr 17.07.2021, 10:58
Zaraz będą pisać petycję jak w przypadku Zaręby. co zginął człowiek w Olszynie.
Ja
Ja 17.07.2021, 18:18
Oby nie bo tamten chodzi po wolności bo przecież byl dobrym synem a w dniu wypadku pomyliły mu sie ***y.
Frelek
Frelek 17.07.2021, 09:21
"Brawo Polacy"! Gdzie nas nie ma? Na terenie Niderlandów Policja odnotowała liczne przypadki włamań do domów. W toku śledztwa funkcjonariuszom udało się dotrzeć do sprawców i dokonać zatrzymania. Okazało się, że 35 i 40-latek są obywatelami Polski.
============
Jak można złe pisać o Polakach! Przecież to wszyscy ludzie szlachetni, patrioci, katolicy, nigdy nie byli szmalcownikami i kolaborantami. Czasem kradną? Ale bogatym, a jak bogatym to burżujom i obcym.
c
c 17.07.2021, 12:55
W każdej nacji takich znajdziesz.
Hildegarda
Hildegarda 17.07.2021, 19:44
Co ty pier....sz? Czy słyszałeś aby w Polsce kradli Niemcy, Francuzi, Belgowie czy inni z Unii? Czy z Polski "odjechał" na Zachód jakiś skradziony samochód? A Polacy - katolicy? W krajach, gdzie dominował np. protestantyzm czy obecnie ateizm ludzie nie zamykają drzwi od domów (chyba, że za sąsiadów mają Polaków-katolików) a ich ethos pracy skutkuje skokowym rozwojem handlu, nauki i przemysłu.
Ludzie w państwach trwale zainfekowanych katolicyzmem tkwili i nadal tkwią w zacofaniu ciemnocie, nietolerancji i biedzie, z wyjątkiem rzecz jasna katolickiego kleru opływającego w tym większe dostatki im większa nędza była i jest udziałem ludzi.
Jak na Zachodzie komuś ukradną samochód to powiadają: " jedź do Polski on już tam jest."
ELA
ELA 18.07.2021, 22:58
I TAKA JEST PRAWDA,MAMY ZLĄ OPINIĘ NA ZACHODZIE,I JUŻ TEGO NIE ZMIENIMY
donek
donek 18.07.2021, 15:45
Tak, 1939-45, no i wcześniej przez 100 lat
iks
iks 17.07.2021, 22:20
Niemcy kradli w Polsce, Belgowie w Kongo, Francuzi w Algierii.
Lex
Lex 16.07.2021, 23:02
Pytanie. Czy Niemcy zdecydują się na ekstradycję do kraju gdzie sądy mają problem z niezawisłością?
Qaz
Qaz 17.07.2021, 09:18
Wyłącz TVN, włącz mózg
Vu
Vu 17.07.2021, 18:00
Typowy wyborca pis,, włącz mózg,, 😆😆. Za to ty włącz myślenie i wyłącz TVPiS.
Rękarękę
Rękarękę 17.07.2021, 00:44
Oczywiście, nie będą utrzymywać "polaka robaka". Tutaj trafi do aresztu z którego go wyciągną jak tylko sprawa ucichnie, mają pieniądze więc to nie problem w cebulandi załatwić taką sprawę.
Jacek
Jacek 17.07.2021, 15:42
Sprawa medialna moze sobie po marzyć
Ja
Ja 17.07.2021, 18:20
Ma swoj fanklub to pewnie i tak bedzie media tez cichną
Andzia
Andzia 17.07.2021, 11:05
A czym sie zajmują?z czego te pieniadze?
Byku
Byku 17.07.2021, 15:39
A co ciebie tak ciekawi ? Co chcesz sie do jego rodziny wkrecic ze pytasz skad maja pieniądze? Czy lecisz na nie?
Loko
Loko 17.07.2021, 15:00
Z "ciężkiej" pracy jak u większości oszustów.

Pozostałe