Kolizja na DK 30. Zderzenie przy próbie wymijania

  • 13.07.2021, 12:57 (aktualizacja 13.07.2021, 13:14)
  • red.
Kolizja na DK 30. Zderzenie przy próbie wymijania

Podziel się:

Oceń:

Kierowca BMW mówi o szczęściu. Udało mu się ominąć przydrożne drzewo i jego auto zatrzymało się w polu kukurydzy.

Do kolizji dwóch suwów doszło dziś przed 11. na drodze krajowej nr 30 zaraz za zwężką w kierunku Zgorzelca. Kierujący BMW, w trakcie manewru wyprzedzania, zderzył się z jadąca przed nim Hondą, której kierowca wykonywał manewr skrętu w lewo.

Kierowca BMW mówi o podwójnym szczęściu. Gdy odbił się od Hondy i zjechał w pole udało mu się ominąć samotnie rosnące przy drodze drzewo, a jego auto zatrzymało się w polu kukurydzy. Drugą sprawą okazał się wybór auta jako środka transportu, bo rozważany był też wyjazd motorem. Gdyby do podobnej kolizji doszło na jednośladzie pisalibyśmy zapewne o wypadku, a nie kolizji.

Przybyły na miejsce patrol policji ukarał sprawcę kolizji mandatem. Ruch na DK30 odbywa się bez przeszkód.

red.

Zdjęcia (12)


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Honda
Honda 14.07.2021, 11:05
Do wszystkich jadących po bmw
W innym w zdarzeniu jest kierowca Hondy!
avanti
avanti 14.07.2021, 01:23
Poszedl jak dzik w kukurydze! 🚀
Kkkkkk
Kkkkkk 13.07.2021, 17:20
Burak wpagl w kukurydze
Ja
Ja 13.07.2021, 16:26
Linia przerywana więc jedynym winnym jest kierowca Hondy....w lusterka trzeba zaglądać. :-)
Kierowca
Kierowca 13.07.2021, 16:15
Podobno ma się coś zmienić w kwestii mandatów za nadmierną prędkość. Jestem za. Jak jeden, drugi i trzeci zaplacą po kilka tysięcy, to szybciutko zdejmą nogę z gazu.
😂😂😂
😂😂😂 13.07.2021, 15:48
Dla kierowców tej marki powinni zrobić badania psychologiczne a wszczególności nad przerośniętym EGO i zaburzeniami typu wieś Gunkstera
obserwator1
obserwator1 13.07.2021, 15:06
Może dla takich aut i kierowców może trzeba zrobić drogi z kukurydzy. Jak tak jeżdżą to jedyne rozsądne miejsce do jazdy?Tzw. kukuryżniki.I niech śpiewają piosenkę Lecha Janerki o kombajnie.
Kinga
Kinga 13.07.2021, 13:20
Sprawcę czyli czyli cymbalistę z BMW. Powiększył zatem klub idiotów w tej marce.
Adam
Adam 13.07.2021, 19:20
A dlaczego twierdzisz, ze to wina kierowcy z bmw?
wedr
wedr 14.07.2021, 14:38
Bo widzisz kolego, jak honda skręcała w lewo to zgodnie z KD powinno się ja wyprzedzić z prawej strony, prawdopodobnie kierowca bmw tak był zaaferowany swoją zajebistością, że nie zauważył, że honda skręca.
Myśl
Myśl 13.07.2021, 16:54
A to auto kieruje człowiekiem,czy czlowiek autem a jakby jechal skodą??

Pozostałe