Transmisja ze ślubowania Wójta Gminy Lubań

  • 05.07.2021, 15:40 (aktualizacja 06.07.2021, 09:51)
  • red.
Transmisja ze ślubowania Wójta Gminy Lubań

Podziel się:

Oceń:

Dziś o 16. w budynku Urzędu Gminy Lubań odbędzie się ślubowanie Małgorzaty Hercuń-Dąbrowickiej na Wójta Gminy Lubań. Wydarzenie będzie można oglądać on-line.

W trakcie specjalnie zwołanej sesji Małgorzata Hercuń -Dąbrowicka odbierze z rąk przewodniczącej Rady Gminy zaświadczenie o wyborze na Wójta Gminy Lubań w przedterminowych wyborach, które odbyły się 21 i 27 czerwca 2021. Kolejnym punktem będzie złożenie ślubowania i krótkie wystąpienie nowej wójt. Transmisję można obejrzeć pod TYM linkiem.

red.

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

?
? 06.07.2021, 20:17
Pigi już ciągnie nowe stado do koryta
?
? 05.07.2021, 20:48
Specjalnie dla ciebie w lecznicy
Jadowite
Jadowite 05.07.2021, 19:53
I już żmije jadem plują. ***** *****!
👍
👍 06.07.2021, 08:41
No co?
Jeden z zarzutów dla Pani H to brak jej doświadczenia w pracy w samorządzie.

Przeglądając profil AU i jej KWW nadal nie widzę podziękowań dla skromnego, ale grona wyborców - chyba że są ukryte poza publicznym widokiem.

Nadal nie pogratulowała rywalce, więc ja się pytam - gdzie to jej doświadczenie?? Jak to podstawowe zasady które najbardziej skłócone partie praktykują .
Ale zamiast doświadczenia to jak takie zachowanie wytłumaczyć? zawiść?, że przegrała i ręki nie poda? , nie podziękuję wyborcom?
całe szczęście, że taka osoba nie wygrała😉 dlatego referendum raz jeszcze jak radni takim priorytetem będą się kierować a nie dobrem wyborców.
Mieszkaniec1
Mieszkaniec1 06.07.2021, 11:01
Czy nie macie dosyć opluwania pani Anety?Jak ma gratulować wygranej?Za hejt,nienawiść? Nie ma co się chwalić wielka wygrana, bo na wybory poszło tylko 33 procent uprawnionych ,a z tego 30 procent chciało innego wójta.
👍
👍 06.07.2021, 13:31
Hejt był kierowany również w kierunku pani Hercuń były wyciągane różne sprawy z życia prywatnego. Jednak pani Hercuń może nie ma doświadczenia w samorządzie ale ma klasę, której bardzo doświadczonej przeciwnicce zabrakło, że nie podziękowała wyborcom i nie pogratulowała.
Przegrywać trzeba umieć a to pokazało jej twarz.
Ellla
Ellla 07.07.2021, 19:20
Ren..tka zejdż ze sceny i.zacznij czytać przepisy bo tylko w knuciu i donoszeniu się specjalizujesz Jeszcze sie wójtowa przekona o twoim braku wiedzy.wyprowadzisz ją na manowce jak śp.wójta ze sciągniętym statutem
?
? 06.07.2021, 10:18
Referendum dla wójta również działa
Walentyna
Walentyna 05.07.2021, 17:07
Madame AU powinna z bukietem kwiatów a może nawet i koszem stawić sie z gratulacjami. Oczywiście gdyby była... Ale nie nie jest. I nie była nawet bez bukietu czy chociażby pojedynczej różyczki. Bez kolców.
👍
👍 06.07.2021, 14:35
Wyborcy byli potrzebni tylko do oddania głosu. Później nie usłyszeli nawet dziękuje. Prawdziwa twarz
Dlatego był potrzebny Photoshop
?
? 06.07.2021, 10:19
Przyśle jak jej podziękują
😁
😁 05.07.2021, 20:19
Brak jej klasy i wynik pewnie pokazał gdzie ją ludzie mają
;)
;) 05.07.2021, 16:40
Proponuje projekcje transmisji w Radostawiu ;) AUuuuu
123
123 05.07.2021, 18:17
Radostowie,******.
emeryt
emeryt 06.07.2021, 16:34
E tam w Radostawiu !!
🇮🇩
🇮🇩 07.07.2021, 02:31
W Krakowie - W Radostowie. Nie w Krakowiu. Nie w Radostowiu!

Pozostałe