Policjanci wskazali sprawcę kolizji z BMW

  • 29.06.2021, 12:19 (aktualizacja 29.06.2021, 12:49)
  • red.
Policjanci wskazali sprawcę kolizji z BMW

Podziel się:

Oceń:

W ubiegły piątek pisaliśmy o zderzeniu Skody z BMW, do którego doszło w Smolniku. Gdy na miejsce zdarzenia dojechali policjanci żaden z mężczyzn podróżujących Skodą nie przyznawał się do prowadzenia pojazdu. Zapytaliśmy policjantów, jak zakończyła się ta interwencja.

Do zdarzenia doszło w piątek po południu na drodze wyjazdowej z Leśnej w kierunku Platerówki. Na jednym z ostrych łuków drogi kierujący Skodą wyjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka BMW. Gdy na miejsce zdarzenia dojechali policjanci żaden z mężczyzn podróżujących Skodą nie przyznawał się do prowadzenia pojazdu. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Czytelnicy dopytywali, jak zakończyła się policyjna interwencja, zapytaliśmy więc u źródła.

Policjanci wskazali sprawcę kierującego skodą, mężczyzna nie był pod wpływem żadnych substancji, jednak posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, czyli nie powinien siedzieć za kierownicą. Mężczyzna zostanie rozliczony za nie stosowanie się do zakazu prowadzenia pojazdów i jako sprawca wykroczenia odpowie za spowodowanie kolizji. - usłyszeliśmy od asp. szt. Grzegorza Szewczyka, pełniącego obowiązki oficera prasowego KPP w Lubaniu.

red.

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Prowadzacy
Prowadzacy 30.06.2021, 11:52
No to chłopak napykał sobie biedy... I dobrze mu tak, trzeba myśleć co się robi. Masz sądowy zakaz to nie prowadzisz!!! Szczęście że, nie zabił poszkodowanej " bogu ducha winnej" dziewczyny. Teraz wg prawa dotknie sprawcę tzw regres ubezpieczeniowy, ubezpieczyciel po wypłacie odszkodowania za zmiażdżone BMW, cała kwotę będzie ściągał od sprawcy. Dlatego nie chciał się przyznać do prowadzenia , bo skąd tu wziąsc????
Kierowca
Kierowca 30.06.2021, 09:08
Czyli co? Sam zakaz sądowy nic nie daje. Trzeba wreszcie pomyśleć, jak skutecznie pozbyc się z dróg patologii. Rekwirować auto? Podać do publicznej wiadomości wyrok sądu zakazujący siadania za kólko? Wysokie kary pieniężne? Napiętnowac wariatów, bo inaczej nadal bedziemy ginąć na drodze!!!!!

Pozostałe