Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
niedziela, 2 października 2022 14:45
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Czołówka w Smolniku. Nikt nie przyznaje się, że prowadził auto

Według relacji świadków, żaden z mężczyzn podróżujących Skodą nie przyznawał się, że ją prowadził. Problem w tym, że auto nie zmieściło się w zakręcie i zderzyło z BMW.
Czołówka w Smolniku. Nikt nie przyznaje się, że prowadził auto
Oceń

Do zdarzenia doszło w piątek około 18. na drodze między Smolnikiem a Jurkowem w gminie Leśna. Na jednym z ostrych zakrętów jadąca w stronę Jurkowa Skoda nie zmieściła się w zakręcie i zjechała na przeciwległy pas ruchu, zderzając się z jadącym z naprzeciwka BMW.

Ze śladów na jezdni wynika, że kierująca BMW hamowała i próbowała ratować się ucieczką na pobocze, niestety bezskutecznie. Pędząca Skoda dosięgnęła BMW, mimo że to znajdowało się już poza osią swojego pasa jezdni.

Tak się złożyło, że w zderzeniu ucierpiała jedynie kierująca BMW. Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego zdecydował o przewiezieniu poszkodowanej do szpitala celem przeprowadzenia dokładnych badań. Do czasu ustalenia jak zakwalifikowane zostanie zdarzenie droga pozostanie nieprzejezdna.

Jak relacjonowały nam osoby spotkane na miejscu, po zderzeniu żaden z mężczyzn podróżujących Skodą nie przyznawał się do jej prowadzenia.

W tej chwili na miejscu pracuje policja, która ustala przebieg zdarzenia. Miejsce zderzenia zabezpieczały OSP Leśna oraz JRG PSP Lubań.



Napisz komentarz
Komentarze
Fan wypadkow z udzialem bmw 26.06.2021 22:04
Cuda czy przypadek setki marek znowu bmw czyzby zaczela sie czarna seria jak rok temu w jednym miesiacu 5 wypadkow bmw w Zarebie

Igor ® 27.06.2021 12:21
Usidź, przejedź się i zobaczysz, że to całkiem dobre i bardzo komfortowe auta. Inżynierzy prawie w każdym modelu rozłożyli masę 50/50 co daje same pozytywy, jak podróż w fotelu przed TV. Eksploatacja nie jest kosztowna więc czemu nie używać dobrych wynalazków?? Fobia serii, czy ceny ubezpieczeń? Za 20 lat wszyscy będą dronami latać a fobia poniektórym w głowach zostanie...

Zte 27.06.2021 14:43
Akurat w tym przypadku to Kierowca BMW jest poszkodowaną...

el capitani Lupo 26.06.2021 16:59
Ta milicja z lesniej nie ogarnela kwestii, pajace krzatali sie jak oblakani, nie wiedzac co robic, masakra kogo tam zatrudniaja! HJ predzej ogarnalby ta kwestie, wywalic tych pajacykow, szkoda naszych pieniedzy z podatkow na takie partactwo!

Kar 27.06.2021 14:44
Policja na miejscu to akurat Lubańska była..

Tzn 26.06.2021 11:38
Już kierowcę ponoć wypuścili... Bez uprawnień jechał , zawiasy i to nie pomogło. Tacy tylko do paki, ale cóż ...wpływu nie mamy

Kierowca 26.06.2021 10:50
I co nowego w sprawie? Przypomnieli sobie asy ze skody kto kierował? Jak nie, to posadzić gołą d...ą w mrowisko, to szybko odzyskają pamięć:))))

mieszkaniec123 26.06.2021 00:06
Bezprawie.Odpowiadać powinien właściciel pojazdu.Mamy tylu zatrudnionych eksperów od nowych pomysłów którzy albo nie chcą albo nie pojmują!Dlatego wielu jeżdzi bez prawka bez OC i po używkach i ma na to wywalone.

Vifon 25.06.2021 21:40
Pikożercy na drodze. Uwaga

Komendant Waldus 25.06.2021 21:16
Ścinajcie dalej zakrety barany a niedlugo nie bedzie miejsca na cmetarzu

kierowca 25.06.2021 21:05
Znajdziemy sposób na wariatów na drodze? Może zmienić prawo i sprawcy wypadków z powodu nadmiernej prędkości, pijani, naćpani, powinni pokryć wszystkie koszty z własnej kieszeni, łącznie z leczeniem osób poszkodowanych. Jak taki wybryk wyniesie go z 50-100 tysięcy to siądzie na d...e, a drugi idiota zastanowi się czy warto za....ać. Nie pozwólmy, żeby oszołomy opanowali nasze drogi, bo to jest coś okropnego co się dzieje!!!!!

Jasio 26.06.2021 10:59
Prawo jest . Nic nie trzeba zmieniać . Trzeba je tylko egzekwować . Jeśli jest bez majątku to egzekwować od tych którzy go utrzymują . Prawo nie przewiduje tylko udostępniania do publicznej wiadomości takich dłużników . To by spowodowało że nawet telefonu by nie mógł mieć .

punisher 25.06.2021 20:50
zamknąć do pierdla wszystkich az sobie przyponna ktory- za tydzień, miesiąc czy rok w koncu sobie przypomną

megafaka 25.06.2021 20:46
Odciski Palców z kierownicy wyjaśnią sprawę - proste jak drut.

Paweł 25.06.2021 20:41
Jeżeli panom nic się nie stało, to na pewno mieli pasy. Może warto zobaczyć, który ma ślady po której stronie ciała? :)

Swenson 25.06.2021 20:39
Metoda uniknięcia odpowiedzialności jest dobra - nikt nie przyznaje się że kierował. Jeżeli policja nie zabezpieczy dowodów wskazujących bezsprzecznie przeciwko jednemu z uczestników (czyli tych ze skody) - sprawa umorzona. na to samo wyjdzie kiedy obaj będą twierdzić że kierowali.