Lubańscy strażnicy zatrzymali poszukiwanego

  • 25.06.2021, 12:57 (aktualizacja 25.06.2021, 13:16)
  • Źródło: Straż Miejska w Lubaniu
Lubańscy strażnicy zatrzymali poszukiwanego Straż Miejska w Lubaniu

Podziel się:

Oceń:

Przyszedł pobrać świadczenie socjalne, a odjechał policyjnym radiowozem. 59-latek wpadł w ręce strażników miejskich pod ich siedzibą!

Postanowieniem Prokuratora Rejonowego w Lubaniu 59-letni mieszkaniec Lubania figurował jako osoba do zatrzymania i przymusowego doprowadzenia do Prokuratury Rejonowej w Lubaniu.

25 czerwca około 10. osoba podejrzana o popełnienie przestępstwa przeciwko rodzinie i opiece udała się do budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubaniu. Mężczyzna zapomniał, że jest to również siedziba Straży Miejskiej w Lubaniu, która na co dzień współpracuje z Policją i Prokuraturą w zakresie wzajemnej wymiany informacji.

Wobec rozpoznanego przez operatora monitoringu miejskiego 59-latka przeprowadzono czynności sprawdzające. Z chwilą potwierdzenia tożsamości mężczyzna został ujęty,
a następnie przekazany funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu, którzy doprowadzili osobę poszukiwaną do lubańskiej prokuratury.

To już kolejny w okresie ostatnich dwóch miesięcy taki przypadek, kiedy sprawca czynu zabronionego zostaje skutecznie zatrzymany dzięki kamerom miejskim.

Źródło: Straż Miejska w Lubaniu

Zdjęcia (1)


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkaniec
Mieszkaniec 25.06.2021, 17:27
Ale on się nie ukrywał. To policja jest do niczego. Chodzil pijany, wszyscy codziennie go mijali tylko policja poszukiwała, jaja jakieś.
Xyz
Xyz 25.06.2021, 14:15
Wszystko ładnie i pięknie ale czy szanowni strażnicy mogli by przestrzegać sami prawa i przepisów i nie rozmawiać przez telefon komórkowy trzymany w ręce podczas prowadzenia samochodu służbowego....???
Trąci mocno hipokryzją, kiedy chwalą się takimi rzeczami, a sami nie przestrzegają przepisów....
Pozdrawiam
.....
..... 25.06.2021, 14:04
Brawo Krzysiek!!!

Pozostałe