Lwóweckie Lato Agatowe odwołane

  • 10.06.2021, 09:28 (aktualizacja 10.06.2021, 09:46)
  • lwowecki.info
Lwóweckie Lato Agatowe odwołane UGiM Lwówek Śląski

Podziel się:

Oceń:

Lwóweckie Lato Agatowe (święto poszukiwaczy skarbów Ziemi) to plenerowa, międzynarodowa giełda minerałów i wyrobów jubilerskich, to także koncerty gwiazd, wesołe miasteczko, atrakcje dla dzieci i kramy z różnościami. Drugi rok z rzędu impreza została odwołana.

W ubiegłym roku na muzycznej scenie Lwóweckiego Lata Agatowego mieli wystąpić: w piątek Michał Szpak, w sobotę zespół Classic, a w niedzielę Sarsa. Mimo zapewnień premiera Morawieckiego, że pandemia jest w odwrocie “COVID-19 jest w odwrocie, już nie musimy się go bać. Trzeba pójść na wybory”  to jednak impreza plenerowa nie mogła się odbyć.

Dziś, po upływie roku, wielkiej akcji szczepień i luzowania obostrzeń scenariusz się powtarza. Władze Gminy Lwówek Śląski tłumaczą, iż odwołanie LLA ma związek z pandemią koronawirusa i związanymi z nią obostrzeniami:

Z przykrością zawiadamiamy, że z uwagi na trudności w spełnieniu wymogów technicznych wynikających z warunków i aktualnych przepisów prawa o ruchu drogowym oraz ograniczeń związanych z przemieszczaniem się osób, a także zasad organizowania imprez i zgromadzeń publicznych na świeżym powietrzu podczas pandemii koronawirusa, tegoroczna edycja Lwóweckiego Lata Agatowego zostaje odwołana. – czytamy na stronie magistratu.

 

lwowecki.info

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

milena
milena 02.07.2021, 11:12
bardzo fajnie
Hogsofwar
Hogsofwar 11.06.2021, 14:28
Szkoda że nie będzie ponieważ było bardzo fajnie co roku . Lecz dzięki temu do Lubania na giełdę minerałów przyjedzie więcej ludzi ponieważ nie będzie alternatywy dla nich
Janek
Janek 10.06.2021, 10:15
i to jest dobre podejście w trosce o zdrowie mieszkańców
Agat
Agat 10.06.2021, 19:04
To nie ma nic wspólnego ze zdrowiem naiwniaczku! To wzystko zaplanowane było aby zaorać przedsiębiorców! Wyłącz telewizorek i włącz mózgownicę!

Pozostałe