Zderzenie motocyklisty z osobówką

  • 22.05.2021, 17:41 (aktualizacja 22.05.2021, 17:47)
  • Źródło: https://lwowecki.info/zderzenie-motocyklisty-z-osobowka/
Zderzenie motocyklisty z osobówką

Podziel się:

Oceń:

W wyniku zderzenia motocykl został niemal doszczętnie zniszczony, a kierujący nim motocyklista ciężko ranny. Droga w obu kierunkach została zamknięta.

Kilkanaście minut po 15. na DK30 w Krzewiu Wielkim, skrzyżowaniu z drogą wojewódzką w kierunku Mirska i Świeradowa-Zdroju doszło do zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym marki Skoda.

Na miejscu pracują strażacy z Gryfowa Śląskiego oraz z Lwówka Śląskiego, a także policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia i dwa zespoły ratownictwa medycznego.

W wyniku zderzenia motocykl został niemal doszczętnie zniszczony. Motocyklista jest obecnie badany przez obecny na miejscu zespół ratownictwa medycznego.

DK30 w obu kierunkach jest zablokowana, policjanci i strażacy kierują objazdami.

Źródło: https://lwowecki.info/zderzenie-motocyklisty-z-osobowka/

Zdjęcia (6)


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

K. M.
K. M. 24.05.2021, 13:33
Wszyscy mądrzy piszą że dawcy itp itd a nikt z Was mądre głowy nawet nie wpadł na to czy to wina motocyklisty czy kierującego samochodem? Myślicie wielkie głowy że tylko motocykliści stwarzają zagrożenie na drodze? A Wy sami umiecie dobrze jeździć samochodem? Żal czytać te Wasze wypociny.
zimny chirurg
zimny chirurg 23.05.2021, 22:11
Motocykliści ze względu na liczne obrażenia wewnętrzne rzadko kiedy zostają dawcami do przeszczepów, najczęściej wykorzystywana jest rogówka z gałek ocznych
Joanna
Joanna 23.05.2021, 21:57
Szaleńcy na tych wypasionych motocyklach mają coś pod czaszką z kierowców BMW - udziela im się podobne bezmózgowie i efektem jest nieprzestrzeganie norm prędkości i nagminne wyprzedzanie w zagrożeniu wobec siebie i innych użytkowników.
praaaww
praaaww 23.05.2021, 06:28
dawcy wyruszyli na drogi ale tez sa potrzebni
Gość
Gość 23.05.2021, 19:23
Tobie juz nawet dawca nie pomoże. Tylko przynusowa eutanazja. Twoj poziom jest ponizej dna.
Yama
Yama 23.05.2021, 16:16
Ciekawe co powiesz jak będziesz potrzebował pomocy dawcy ??? Z pewnością odmówisz ;-)
Damian
Damian 23.05.2021, 14:54
Tak samo mogą powiedzieć motocykliści "jadą tymi puszkami, a auto mają tylko po to aby jeździć z pkt A do pkt B"
dzieki
dzieki 22.05.2021, 19:45
wyjechali i czesci zostawiali awe dawcy
Gerard
Gerard 22.05.2021, 19:08
Czy kto z Was widział kiedyś motocyklistę który jedzie drogą zgodnie z przepisami - głównie jeżeli chodzi o prędkość i wyprzedzanie? Przecież nie bez przyczyny nazywają ich "dawcami narządów".
Ratownik
Ratownik 23.05.2021, 19:21
Tępy *** z ciebie. Do tego maly zawistny, zazdrosny, zahukany ignorant i nieudacznik życiowy. 100 procentowy wyborca PiSu. Nie chce mi sie nawet z tobą gadać bo do takich moerjot i tak żadne argumenty nie trafiają.
Lilianna
Lilianna 23.05.2021, 21:54
A jakie to argumenty?
Damian
Damian 23.05.2021, 14:52