Leśna. Pościg i rozbity radiowóz

  • 18.05.2021, 12:19 (aktualizacja 18.05.2021, 12:30)
  • red.
Leśna. Pościg i rozbity radiowóz Zdjęcie nadesłane przez Pana Michała

Podziel się:

Oceń:

W poniedziałkowe popołudnie przez kilka godzin lubańscy policjanci prowadzili czynności na jednej z ulic Baworowa w Leśnej. Pytaliście co się stało, że na miejsce konieczne było wezwanie kilku radiowozów i zespołu ratownictwa medycznego.

Jak się dowiadujemy, całe zamieszanie to efekt pościgu, który za kierowcą Forda Focusa prowadzili wczoraj lubańscy policjanci.

Kierujący pojazdem mimo nadania sygnałów świetlnych i dźwiękowych nie zatrzymał się i podjął ucieczkę, która kontynuowana była drogą powiatową relacji Lubań - Leśna. Na wymienionej drodze, kierujący jadąc lewym pasem zjechał w prawo uderzając w nieoznakowany radiowóz policyjny w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w drzewo i wypadł z drogi. - usłyszeliśmy od asp. szt. Justyny Bujakiewicz - Rodzeń, oficer prasowej KPP w Lubaniu.

Mężczyznę zatrzymano, a okazał się nim znany lubańskim policjantom 31-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Jak informuje oficer prasowa policji, czynności w sprawie wciąż trwają.

red.

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Do Sprawiedliwy
Do Sprawiedliwy 19.05.2021, 19:16
Dlaczego jeszcze nie wysłałeś filmu? Nie widzimy aktualizacji w artykule...? Czyżbyś pisał o czymś czego na oczy nie widziałeś by bronić kolegi? W sumie można było się domyślić, tylko równie głupia osoba z otoczenia tego ***a mogła bronić go pod takim artykułem.
Zzz??????? SERIO?
Zzz??????? SERIO? 19.05.2021, 19:06
Cala leśna i okolice widziały co ten gościu robił na drodze więc o czym Ty piszesz?
arcz
arcz 19.05.2021, 16:22
Ci funkcjonariusze powinni przejsc szkolenie w HJ, cienkie z nich bolki!
Zzz
Zzz 19.05.2021, 16:07
Nikt nie jest za Ćpunami tylko chodzi o to że ludzie nie wiedzą a komentują, nie sprawdza a powtarzają, nazywamy to plotkami, a przede wszystkim nie oceniajmy nikogo bo nie jesteśmy od tego....!
Do sprawiedliwy
Do sprawiedliwy 19.05.2021, 12:44
Jak można w jakikolwiek sposob byc po stronie ***a, ktory mogl zabic kilka osob? Ludzie! Co sie z Wami stalo, ze bronicie takich ludzi???? Od kilku lat obserwuje jak zlodzieje, patologia, pedofile, cpuny i tym podobni sa ponad prawem!!!! To przeciez chore! Mają wrecz uznanie ludu 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ szkoda, ze pierwsi byscie lecieli z blaganiem o pomoc gdyby sytuacja dotyczyla was! Mam nadzieje, ze policja kiedys sie skonczy a wy wszyscy bedziecie plakac by wrocilo to co bylo a nie wielkie bezprawie.
Prof. Miodek
Prof. Miodek 19.05.2021, 10:26
Piszę się skąd, a ćpun z małej litery. Takie tam podstawy gramatyki. A z kond wiemy? Z kondtowni
Zzzz
Zzzz 19.05.2021, 09:15
A ciekawe z kad wy wiecie że Ćpun?!
Znajomy
Znajomy 19.05.2021, 13:24
A Ty skąd wiesz?
Jan
Jan 18.05.2021, 15:25
Szkoda forda, pewnie miał być darem dla jakieś księdza od bezdomnego...?
Koks
Koks 18.05.2021, 13:08
No to ćpun zrobił furorę w leśnej sceny jak z USA
K-a
K-a 18.05.2021, 12:44
Wreszcie będzie spokój
Sprawiedliwy
Sprawiedliwy 18.05.2021, 12:40
Film pokazuje co innego- policjanci sprzeczną wersje przedstawiają- kiedy będzie publikacja filmu?
Lg
Lg 18.05.2021, 15:27
Z tego co wiem to radiowozy nie maja kamer :/
Sprawiedliwy
Sprawiedliwy 18.05.2021, 15:39
Jak trzeba to wyśle do redakcji
Jan
Jan 19.05.2021, 13:26
Miałeś wysłać?
Jan
Jan 18.05.2021, 16:08
Podeślij [email protected]
Motocyklista
Motocyklista 18.05.2021, 15:55
Dziwne że ktos broni ćpuno kierowcow. Ciekawe jak byś pisał gdyby Twoje dziecko zgineło...
Danka
Danka 18.05.2021, 20:00
... a dlaczego od razu dziecko, a nie np. teściowa?
Pl
Pl 19.05.2021, 11:00
Ostro marzysz

Pozostałe