Lubański fotograf pomaga chorej dziewczynie i sprzedaje niesamowite zdjęcia

  • 10.05.2021, 11:14 (aktualizacja 10.05.2021, 13:00)
  • red.
Lubański fotograf pomaga chorej dziewczynie i sprzedaje niesamowite zdjęcia

Podziel się:

Oceń:

Lubański fotograf, który w swoim portfolio ma niesamowite zdjęcia ptaków, wystawił na licytację limitowane druki zdjęć orłów bielików. Robi to, bo 15-letnia Beata na leki potrzebuje 13 tys. zł miesięcznie.

Chciałbym pomoc pewnej ciężko chorej dziewczynce, która potrzebuje pieniędzy na leczenie i będę wystawiał na sprzedaż zdjęcia orłów bielików wykonane w tym roku nad Zalewem Szczecińskim. Po za pierwszym, licytowane zdjęcia to unikaty, bo wdrukowana zostanie tylko jedna kopia, tylko pierwsze wydrukowane zostanie w dwóch egzemplarzach. - usłyszeliśmy od Norberta Kowalewskiego, który w ten sposób pomaga 15-letniej Beacie.

15-latka jest z Rząsin niedaleko Gryfowa Śląskiego, dziewczyna zachorowała na białaczkę limfoblastyczną, która postawiła na głowie życie całej rodziny. Żeby pokonać chorobę potrzebna jest pilna pomoc. Lek, na który zbierane są pieniądze to lek ratujący życie. Dziewczyna oprócz raka ma grzybicę płuc i mózgu i dzięki niemu ta się nie rozwija. Więcej na temat Beaty przeczytacie pod tym linkiem: https://naratunek.org/

Licytujemy w komentarzu pod zdjęciem, jeżeli ktoś chce pozostać anonimowy proszę o prywatną wiadomość zalicytuje w jego imieniu. Osobie, która zadeklarowała największa kwotę podamy numer konta Beaty. Licytacja kończy się o północy 14.05.2021 - czytamy w mediach społecznościowych na profilu fotografa.

Link do postu z licytacją znajdziecie TUTAJ. Zdjęcia drukowane są w rozmiarze 100 x 70 cm.

 

red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe