Dobre Miejsce - Osiedle dla wymagających

  • 30.04.2021, 22:10 (aktualizacja 06.05.2021, 14:28)
  • red.
Dobre Miejsce - Osiedle dla wymagających

Podziel się:

Czy istnieje miejsce do życia, które położone jest w centrum istniejącego osiedla, a jednocześnie w pełnej zieleni lokalizacji? Jest blisko miasta, a przy tym oddalone od miejskiego gwaru? Czy jest możliwe połączenie nowoczesnej architektury i wygodnego mieszkania? Oczywiście! Wszystko znajdziesz na lubańskim Osiedlu Dobre Miejsce.

Pierwszy etap budowy Osiedla Dobre Miejsce, które położone jest przy ul. Władysława Łokietka w Lubaniu wkrótce się zakończy. Wszystkie 20 mieszkań z pierwszego etapu zostały sprzedane błyskawicznie, co świadczy zarówno o atrakcyjności, jak i jakości inwestycji.

- Już w fazie planowania inwestycji inwestor założył, że kolejne jej etapy będzie dopasowywał bezpośrednio do potrzeb przyszłych mieszkańców. Nie spodziewał się jednak aż tak dużego zainteresowania. Okazało się, że Osiedle Dobre Miejsce to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi jak i seniorów - zaznacza Dawid Łowejko.


Trudno się dziwić. Pełna zieleni lokalizacja, położenie w centrum istniejącej dzielnicy i nowoczesna architektura sprawiają, że Osiedle Dobre Miejsce ma niepowtarzalny charakter na terenie Lubania i okolic. Oddalenie od miejskiego gwaru i położenie bliżej natury gwarantują przytulność i komfort mieszkania.

- Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów podjęto decyzję o rozpoczęciu drugiego etapu budowy. Będzie to budynek wielorodzinny składający się z sześciu segmentów, tworzących spójną całość. W początkowej fazie zostanie oddanych do dyspozycji osiemnaście starannie przemyślanych i zaprojektowanych mieszkań. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie - zapewnia Robert Wieczorkowski.

W nieco dalszej perspektywie w sumie do dyspozycji klientów oddanych ma zostać 45 mieszkań. Co istotne na Osiedlu Dobre Miejsce dla wszystkich dzieci dostępny będzie plac zabaw. Drogi wewnętrzne będą posiadały status strefy ruchu, bezpiecznej dla młodych rolkarzy czy rowerzystów. Dla zainteresowanych dostępne będą także komórki lokatorskie, miejsca parkingowe, w tym miejsca parkingowe z możliwością ładowania samochodów elektrycznych oraz garaże.

- Mieszkania na parterze posiadają ogródki do wyłącznej dyspozycji właścicieli lokali. Ukształtowanie terenu przy ogródkach pozwoli na odrobinę prywatności. Mieszkania na pierwszym i drugim piętrze posiadają wielkie okna, które po otwarciu zamienią salon w przestronną loggie. Budynki mają doskonałe nasłonecznienie o każdej porze roku i dnia. Dach budynku jest idealny pod montaż paneli fotowoltaicznych, które w upalne dni mogą zasilać klimatyzację mieszkań lub ładowanie samochodu - podkreśla Robert Wieczorkowski


W ofercie znajdą się dwupokojowe kawalerki o powierzchni 35,6m2 oraz 2 typy mieszkań trzypokojowych: o powierzchni 56,7m2 i 63m2. Jak zapewnia inwestor na życzenie klienta istnieje możliwość połączenia dwóch lokali w jeden!


Wszystkie szczegółowe informacje zainteresowane ofertą osoby znajdą na stronie internetowej osiedledobremiejsce.pl.


Dlaczego warto postawić na Osiedle Dobre Miejsce?

* Pełna zieleni lokalizacja.

* Nowoczesna architektura.

* Komfortowe mieszkania.

* Plac zabaw dla najmłodszych.

* Wysoki standard wykończenia.

* Idealne dla Rodzin z dziećmi i dla seniorów.

red.

Zdjęcia (3)


Pozostałe