Wpadł paser z powiatu lubańskiego

  • 29.04.2021, 14:54 (aktualizacja 29.04.2021, 15:20)
  • red.
Wpadł paser z powiatu lubańskiego KPP Bolesławiec

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Nowogrodźca ustalili, że na terenie jednej z posesji w powiecie lubańskim znajdują się słupki i bramki ukradzione z autostrady A4, stanowiące zabezpieczenie przed wejściem na nią zwierząt.

Policjanci z Nowogrodźca w trakcie działań operacyjnych ustalili, że na terenie jednej z posesji w powiecie lubańskim znajdują się przedmioty pochodzące z kradzieży. Podczas przeszukiwania posesji należącej do 34-latka znaleziono między innymi ponad 50 słupków różnej długości i szerokości oraz dwie bramki panelowe.

Odzyskane mienie to elementy infrastruktury drogowej służące do osłonięcia A4 przed wejściem zwierząt na jezdnię. Zabezpieczone elementy zostały ukradzione w kwietniu na odcinku prawie 20 km wzdłuż autostrady. Wartość strat wyceniona została na 2700 złotych. Mieszkaniec powiatu lubańskiego usłyszał zarzut paserstwa. Wyjaśnił policjantom, że zakupił mienie w bardzo atrakcyjnej cenie. - informuje sp.szt. Anna Kublik-Rościszewska, oficer prasowa KPP w Bolesławcu.

Policjanci przypominają, że za paserstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Informują również, że funkcjonariusze prowadzą czynności w celu zatrzymania sprawcy kradzieży słupków i bramek.

Odzyskane mienie zostało przekazane służbie drogowej.

red.

Zdjęcia (2)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Makron
Makron 29.04.2021, 16:42
***e, ludzie to są ***e. Ludzkość się kończy

Pozostałe