Włamywacz do kultowych zapiekanek U Szefa ujęty dzięki miejskiemu monitoringowi

  • 29.04.2021, 12:28 (aktualizacja 29.04.2021, 13:15)
  • red.
Włamywacz do kultowych zapiekanek U Szefa ujęty dzięki miejskiemu monitoringowi

Podziel się:

Oceń:

Dziś w południe operator miejskiego monitoringu zauważył przechadzającego się po Lubaniu poszukiwanego mężczyznę. Był to włamywacz, który kilka dni temu wybił szybę w okienku do małej gastronomii przy ul. Spółdzielczej, skąd ukradł kasę fiskalną.

Mężczyzna był już poszukiwany za liczne kradzieże. Bezsensowne włamanie do małej gastronomii w centrum Lubania, gdzie narobił szkód i ukradł kasę fiskalną, której nikomu nie da się sprzedać, przysporzyło mu ostatnio rozgłosu.

Dziś strażnik miejski, który pełnił dyżur przy kamerach monitoringu zauważył poszukiwanego mężczyznę.

Skoordynowana akcja operatora monitoringu i działającego w terenie patrolu straży miejskiej zakończyła się sukcesem. Mężczyzna, gdy zobaczył patrol straży miejskiej próbował jeszcze uciekać, jednak po krótkim pościgu został ujęty.

Na miejsce wezwany został patrol KPP w Lubaniu, który prowadzić będzie dalsze czynności.

Pani Dorota, która prowadzi małą gastronomię "U szefa" dziękuje strażnikom miejskim, a szczególnie Krzysztofowi Jaworskiemu, który koordynował akcję.

red.

Zdjęcia (1)


Komentarze (38)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jakmar
Jakmar 02.05.2021, 21:52
Dziś do Inspektoratu ochrony zwierząt z Jeleniej Góry wpłynęła informacja o psie który był maltretowany przez właściciela, pies prawie zakatowany, chwilę wcześniej była straż miejska z Lubania, i nie dopatrzyli się nieprawidłowości, zdjęcie psa na forum.Straznicy miejscy zabrali *** i pojechali sobie zostawiając zwierzę na pastwę pana. Zapomnieli tylko zrobić sobie fotkę na tle wycieńczonego psa.
Ania
Ania 03.05.2021, 19:16
DIOZ i wszystko jasne... tam co chwile kradną komus psa po czym sprzedaja. Poczytaj w necie. Nie rób z nich bohaterów. Znasz zdanie drugiej strony. Z chcecia poznam.
😁
😁 04.05.2021, 12:33
Im bardziej zmaltretowany pies tym więcej wpłat a koszty leczenia hmmm-ja nigdy na takie kwoty faktur nie dostałem u Weta.
Niech pokażą sprawozdania finansowe tak jak inne organizacje
😁
😁 04.05.2021, 18:00
A w szczególności dział w sprawozdaniu koszty osobowe - wynagrodzenia i koszty stołowania się 😉no chyba że ta co mięsem w TV rzuca im gotuje 😉
pio
pio 02.05.2021, 21:08
Super Panowie ze Straży Miejskiej. Więcej takich akcji. A śmieci zostaną wyrzucone. Dziękuję jesteście wspaniali.
.
. 03.05.2021, 17:19
No no
?????
????? 02.05.2021, 10:29
Policja ujmuje większych złodziei o większej społecznej szkodliwości i parcia na szkło nie mają, jednak przez to że jest społeczna opinia nadana SM, że dają tylko mandaty za parkowanie i ganiają babcie z pietruszką to taki złodziej to jest sukces. Sam kiedyś udałem się zgłosić jedna sprawę o monitoring jeszcze do dawnej siedziby i jeden ze strażników zerwał się zabierając nogi że stołu, to ktoś na taki wizerunek pracuje - tego nigdy nie widziałem u dyżurnych KPP.
Jednak polecam więcej patroli pieszych późnym wieczorem między bloki Spółdzielcza i Bracka, osiedla piast, ogródki za esperantystów inne zakamarki i tam zrobić porządek bo po co SM w godzinach porannych kiedy złodzieje odsypiają noc a na mieście tylko dziadki i babcie na zakupach?
Skoro tak są porównywani do braków Policji dlaczego ich patrole piesze częściej są widywane w piekarni bądź sklepie a nie zakamarkach gdzie grupują się pikoludy?
Obudź się
Obudź się 04.05.2021, 08:07
Jaka policja? Policji nie ma , zlikwidujecie jeszcze straż. Dopiero zobaczycie jak będzie fajnie 😄
Maruda
Maruda 02.05.2021, 20:13
Zglos to na Policję. Popros o patrole piesze (hahaha). Chcesz powiedziec ze policjanta strazaka itd nie widujesz w piekarni lub sklepie? A moze badz facet i zapytaj jak zobaczysz....
Jakmar
Jakmar 01.05.2021, 22:49
Czytaj ze zrozumieniem 😏 ponieważ nietrudno wywnioskować z treści opisanego przeze mnie zdjęcia, mój stosunek do pozujących strażników miejskich, a może to Ty się tak prężysz 💪na tymże zdjęciu?
:)
:) 02.05.2021, 20:16
Ja uwazam ze przesadzasz. I dziwię sie ze ciagle wypisujesz o zdjeciach.chca robia policja robi straz pozarna tez.caly internet na tym polega. Niestety to nie ja. Płeć mi nie pozwala :)
Wasia
Wasia 01.05.2021, 17:27
Jakmar ma racje więcej pracować mniej pozować do zdjęć
Jakmar
Jakmar 30.04.2021, 22:48
moje podatki idą na facetów którzy mają parcie na szkło, śmiech na sali, kto im robi te zdjęcia? Pewnie aparat fotograficzny w pogotowiu w samochodzie, i fotki ładnie wychodzą to nie za bardzo męskie, panowie
:)
:) 01.05.2021, 13:08
A co ty masz z tymi zdjeciami ? Jakies zboczenie czy ci sie podoba pan ze zdjecia ? Ciagle o nich piszesz... ogarnij się
Koko
Koko 01.05.2021, 21:05
Ty jesteś chyba strażnikiem miejskim że tak się stroszysz.
:)
:) 02.05.2021, 20:17
Jak juz pisałam nie ta płec :)
Xd
Xd 30.04.2021, 06:34
Pani Dorotka powinna zaprosicpasi brzuchow (strażników ) na miesieczne darmowe jedzonko 🤣🤣🤣🤣🤣
Lol
Lol 30.04.2021, 08:17
Ciebie pewnie nie zaprosi. Nadal nedziesz sucharem :D brawa dla chłopaków za super robote !
Jakmar
Jakmar 29.04.2021, 22:41
Wreszcie mogą sobie fotkę zrobić na tle straszliwego bandziora, a nie mandatu za źle zaparkowane auto, jeszcze został prawy profil, panowie 😂
Nemo
Nemo 30.04.2021, 06:24
Oooo dostał mandat i placze w necie heheh slabe!
Benek
Benek 29.04.2021, 22:04
Śmieci powinno się wrzucać do specjalnie oznaczonych koszy
Piotr
Piotr 29.04.2021, 21:15
Do Moniki,może jeszcze Burmistrz powinien wręczyć ordery dla strażników za to że wykonują swoje obowiązki😂😂😂
Olo
Olo 30.04.2021, 06:25
W sumie dobry pomsyl. Policji nie ma oni robią ich robote cos sie za to powinno należeć :)
Monika
Monika 29.04.2021, 15:22
Brawo Panowie 👏 wielki szacunek za waszą słuzbę.Oby Pan Burmistrz to docenił.
Felekchłopakmorowy
Felekchłopakmorowy 29.04.2021, 19:48
Jakby Burmistrz nie doceniał to już dawno Straży w Lubaniu by nie było, tak, jak w okolicznych gminach. Proste? Proste! Umiesz liczyć, licz na siebie, bo na Policję nie możesz. Brawa dla STRAŻNIKÓW
Dzik
Dzik 29.04.2021, 20:50
Bez przesady. Za TAKĄ akcje wyróżnienie powinno byc !
Jakmar
Jakmar 02.05.2021, 09:35
Wyróżnienie jest, zdjęcia opublikowane, rozgłos jest, po prostu celebryci - przecież to jest wyróżnienie
Darek
Darek 29.04.2021, 14:53
Teraz miotła i niech szoruje całą Spółdzielczą.
benek
benek 29.04.2021, 19:49
i jeszcze buźkę na FB pokazać, chciał być wielkim, będzie i to celebrytą
Lubaniak
Lubaniak 29.04.2021, 14:39
No i dobrze, tak powinno być. Szkoda tylko, że kary u nas są, jakie są.
MalaMi
MalaMi 29.04.2021, 14:27
Bo szefa się nie rusza :-)
On
On 29.04.2021, 14:21
Super chlopaki!!! Jesli to czytacie to Szacunek dla Was i oby wiecej takich akcji!!! Pozdrawiam SM
Asesor
Asesor 29.04.2021, 14:13
Służby bez litości. Włamał się bo był głodny - a że nie było gotowych do spożycia zapiekanek zabrał co było pod ręką - skoro już się fatygował i włamywał, to żeby nie było na próżno. I teraz jeszcze wysoki sąd bez litości orzecze jakąś dotkliwą karę.
Wniosek do Pani Doroty! Pozostawiać przy okienku jakąś zapiekankę albo bułeczkę obsadzoną chociażby plasterkiem żółtego sera...
444
444 29.04.2021, 16:30
masz coś nie tak z dekielkiem??
Klient
Klient 29.04.2021, 16:17
Rozumiem, że to ironia...
Los klientos
Los klientos 29.04.2021, 14:05
Żadnych swietosci juz nie ma, jak mozna szefa okraść?
Lubaniak
Lubaniak 29.04.2021, 14:03
Jednak monitoring się przydaje.
Szyszunia
Szyszunia 29.04.2021, 13:51
Widać doskonale twarz tego młodego chwasta w odbiciu szyby.
Fani zapiekanek u Szefa zapamietaja ten kaprawy cyferblat.

Pozostałe