Wypadł z zakrętu i uderzył w budynek

  • 17.04.2021, 13:06 (aktualizacja 19.04.2021, 13:35)
  • red.
Wypadł z zakrętu i uderzył w budynek

Podziel się:

Oceń:

Na pytanie, co się stało kierowca Audi odpowiedział - Po prostu nie wyszło.

Do zdarzenia doszło kwadrans po 11. w Radogoszczy. Audi jadące od strony Nawojowa Łużyckiego na końcu prostej wypadło z zakrętu oznaczonego „sierżantami”. Kierowca i pasażer auta mogą mówić o szczęściu, bo nic im się nie stało.

Auto po wypadnięciu z drogi przejechało kilkanaście metrów łąką, uderzyło we wzniesienie, które wyrzuciło samochód w górę i ten dopiero wówczas uderzył w płot i znajdujący się za nim budynek.

Kierowca i pasażer Audi samodzielnie opuścili pojazd. Na pytanie co się stało, że doszło do takiej sytuacji, usłyszeliśmy od kierowcy - Po prostu nie wyszło.

Na miejsce zadysponowano 2x JRG PSP w Lubaniu, zespół ratownictwa medycznego i policję.

red.

Zdjęcia (10)


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ałdi
Ałdi 18.04.2021, 22:02
Aaaa to tylko 3 lytry w dizlu😀😀😀
Mama
Mama 18.04.2021, 07:36
Kolejny ćpun i skutki widać
Igor ®
Igor ® 18.04.2021, 01:58
".. uderzyło we wzniesienie" We?

"które wyrzuciło samochód w górę i ten dopiero wówczas uderzył w płot"

Kto jest ten ?


Pneumatic - live dla kosztownch bez fizyki...
kierowca 2
kierowca 2 17.04.2021, 19:38
Parafrazując słowa Rodowicz ,,Ech mały nie szalej masz 18 lat ,,
kierowca 2
kierowca 2 17.04.2021, 19:35
i kolejny młody nie winny jak w Olszynie. Tamtemu też nie wyszło.
dlb
dlb 18.04.2021, 22:19
W Olszynie sami niewinni.
Z miasta
Z miasta 17.04.2021, 17:48
Następnym razem uda się.
Boluś
Boluś 17.04.2021, 17:35
Jest taka obserwacja czyli prawidło w naturze - że po BMW a audi najczęściej zasiadają idioci - szczególnie w wieku do 30 lat. Tym razem prawidło się wypełniło.
Domino
Domino 18.04.2021, 00:43
*** Cię boli bo pewnie Cię nie stać ^^
xD
xD 20.04.2021, 11:53
tak w szczególności, że tutaj zazwyczaj mowa o 15+ letnich gruzach do 8k.
Tak to się stało
Tak to się stało 17.04.2021, 16:54
Ten człowiek wyprzedzał z dużą prędkością inny pojazd tuż przed samym łukiem, cud że nic nie nadjechało z naprzeciwka. Po prostu skończył mu się asfalt i poszedł w pole jak dzik w żołędzie. Ot tak to się dzisiaj wydarzyło. Kierowca - sprawca zdarzenia - moim zdaniem prawo jazdy do utylizacji.
Nie wierze...
Nie wierze... 17.04.2021, 15:41
Przewaga dzięki technice 😁
Heniek
Heniek 18.04.2021, 11:56
Rozum nie sprostał technice - powinien jeździć co najwyżej hulajnogą!
Hogsofwar
Hogsofwar 17.04.2021, 14:13
Gdyby tam nie było wielkich dziur na zakręcie i nie stracił przyczepności może by wszedł w ten zakręt z dużą prędkością
Jan
Jan 17.04.2021, 16:54
Gdybys nie mial tyle dziur w mózgu taz bys dalej zajechał moze jakieś studia, a tak widzisz co robisz, i jak sie nazywasz.
Hogsofwar
Hogsofwar 17.04.2021, 22:32
K...a ale dogadanie . I to pisze JAN ( Janusz biznesu hehe ) . Nie pisz o nazwie użytkownika jak sam jesteś Janusz ( wpisz w google i daj grafika hehe ) . Dziury w mózgu to sobie możesz mówić do kolegów ( bo chyba na kimś obserwowałem określone zachowanie ??? , A jak nie koledzy to ??? ) . A co do sensowności mojej wypowiedzi to pojedź w określone miejsce i znajdź metr kwadratowy dobrego asfaltu hehehe . Janusz się odezwał hehe . A gdzie Grażyna i Sebix ? Wiedzą co robisz ?!?!
kierowca
kierowca 17.04.2021, 13:47
Następny, który jeździ przepisowo w terenie zabudowanym. Jak to "nie wyszło"? Wyszło, nawet lepiej niż zwykle. Pochodzisz pieszo, przemyślisz to i owo i może będziesz odpowiedzialniejszym kierowcą, czego ci życzę!
kierowca DLB
kierowca DLB 17.04.2021, 16:39
jednemu już nie wyszło teraz cały region płacze
xyz