Dachowanie na wyjeździe z Olszyny

  • 10.04.2021, 11:21 (aktualizacja 10.04.2021, 12:42)
  • red.
Dachowanie na wyjeździe z Olszyny Czytelnik eLuban.pl

Podziel się:

Oceń:

18-latka na prostej drodze straciła kontrolę nad pojazdem, wypadła z drogi i dachowała. Można zgadywać dlaczego nie poradziła

Do zdarzenia doszło dziś nad ranem około 3:30 na DK30 przy wyjeździe z Olszyny Dolnej w kierunku Lubania. Kierująca Golfem 18-letnia mieszkanka powiatu zgorzeleckiego straciła kontrolę nad pojazdem i dachowała. Auto zatrzymało się tuż przed barierami energochłonnymi na zakręcie prowadzącym pod górkę w kierunku Lubania.

Przybyły na miejsce funkcjonariusze policji ustalił, że młoda kobieta nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. W związku z tym 18-latkę ukarano mandatem karnym. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Na miejsce zadysponowano zespół ratownictwa medycznego, policję, 2xJRG PSP Lubań oraz OSP Olszyna.

red.

Zdjęcia (5)


Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

avanti
avanti 13.04.2021, 01:56
Bylby ktos tak mily i preztlumaczyl na jezyk polski zdanie:" Można zgadywać dlaczego nie poradziła"?
zulu
zulu 12.04.2021, 15:19
Może dziewczynie maska zsunęła się na oczy?
Będzie na kreche
Będzie na kreche 12.04.2021, 09:05
Już hieny, pikoludki w kapturach krążą nad wrakiem jak sępy :)
Olek
Olek 11.04.2021, 09:56
Co za syf!!!Ach ta młodzież
Piotr
Piotr 11.04.2021, 09:12
O jakiej 3.30 jak po 21. Juz tam lezala
Janusz
Janusz 10.04.2021, 15:59
pewnie kredki już robili i nie zauważyli zakrętu a kierowca naćpany uciekł sądząc po poduszkach wystrzelonych na obu miejscach a dziewczynę zostawił że jechała
Bobo
Bobo 11.04.2021, 09:57
Pewnie tak było...Przecież to widać że jechały 2 osoby.Dobrze że nikomu innemu nic się nie stało
Kasiakasia
Kasiakasia 10.04.2021, 15:44
Jak można mieć taki śmietnik w aucie. .?
SmacznejKawusi...
SmacznejKawusi... 10.04.2021, 22:40
Poprzez niesprzątanie, uzyskujemy tzn. śmietnik
Igor ®
Igor ® 10.04.2021, 14:35
1 Nakładki na kierownice są (jak się nie mylę) niedozwolone.
2 Dlaczego wybuchły obie poduszki (mostek na macie fotela pasażera?) 3 godzina 3:30 to pewnie po książki jechała.. może tylko jako psażer a zbombiony driver długo wracał z buta... Ciekawe czy dowiemy się prawdy...
..... Golf
..... Golf 10.04.2021, 14:23
Odkupie na części !
Jesica
Jesica 10.04.2021, 13:59
Auto zabezpieczono czy czeka na podpalenie?
Olszynianin
Olszynianin 10.04.2021, 16:27
Czeka na podpalenie
panjapa
panjapa 10.04.2021, 13:50
Rozpakowywała schoko bonsy nożyczkami, bo myślała że ten niemiecki "cud" techniki ma autopilota i nie trzeba trzymać kierownicy.
GTA
GTA 10.04.2021, 13:15
Ja bym puścił wolno tak jak tego 23latka który śmiertelnie potrącił pieszego na oświetlonym przejściu dla pieszych.
Re te
Re te 10.04.2021, 16:27
Znowu *** burze chcesz rozpętać?
Kierowca z Lubania
Kierowca z Lubania 10.04.2021, 13:10
Niesamowite!!! Za jazdę samochodem bez posiadania uprawnień do prowadzenia pojazdów mandat, a za jazdę samochodem "w związku z zabraniem prawa jazdy" - kara więzienia!!! To JEST CHORE!!!
Odpowiedź nasuwa się jedna..., po co wobec tego "robić prawo jazdy.?!
Gdy ich nie mam - dostanę mandat. (i nic mi nie zabiorą).
Gdy je posiadam - można mi je zabrać, a wówczas za jazdę bez uprawnień mogę pójść do więzienia!
CHORE PRAWO!!!
Zyga
Zyga 10.04.2021, 21:58
Panie tu jest Polska..
Draiver
Draiver 10.04.2021, 13:01
Prowadzenie samochodu bez prawa jazdy, którego nigdy się nie posiadało, jest wykroczeniem i zazwyczaj karana jest mandatem w wysokości 500 złotych. Oczywiście, w takiej sytuacji policja nakazuje kierowcy zaprzestanie poruszania się pojazdem.


Miałem iść na kurs, po co mi ten stres, 500zł zapłacę jak się raz na dwa lata, jak się uda to na trzy-oczywiście żartuje, osobnik bez uprawnień tzn. nie mający obycia na drodze, a o przepisach już nie wspomnę, to nie zagrożenie drodze?
Brumek
Brumek 10.04.2021, 14:15
I po co te mandaty? Lepiej by było wystawiać faktury za koszty akcji służb. 5 jednostek zajętych za 500zł...
awdasdw
awdasdw 10.04.2021, 12:40
Poprawcie to zdanie: "Można zgadywać dlaczego nie poradziłą..."

bo wygląda jakby ktoś wylewu dostał.
A6c5
A6c5 11.04.2021, 05:14
Już nie czeka na podpalenie bo nie ma go byłem sprawdzałem
eLuban.pl
eLuban.pl 10.04.2021, 12:48
Dziękujemy, poprawione :)
Lubaniak
Lubaniak 10.04.2021, 14:49
Nie dziękujcie tylko przestańcie takie błędy robić, bo to już u Was nagminne.

Pozostałe