Gryfów Śląski. Zginął 45-letni kierowca Mercedesa

  • 01.04.2021, 08:43 (aktualizacja 01.04.2021, 11:25)
  • red.
Gryfów Śląski. Zginął 45-letni kierowca Mercedesa

Podziel się:

Oceń:

Kierowca Mercedesa wjeżdżając do Wieży od strony Gryfowa, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo. „Wstępnie mówi się o nadmiernej prędkości” – poinformowała nas sierż. Olga Łukaszewicz z KPP w Lwówku Śląskim.

O godzinie 00:29 zostaliśmy zadysponowani do wypadku samochodu osobowego w miejscowości Wieża. Kierujący uderzył w drzewo w wyniku czego auto przewróciło się na bok. - piszą w mediach społecznościowych druhowie OSP Gryfów Śląski.

Kierujący samochodem marki Mercedes, 45-letni mieszkaniec gminy Gryfów Śląski stracił kontrolę nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas jezdni i uderzył w drzewo. Pojazd dachował. Prowadzona była resuscytacja oddechowo – krążeniowa, niestety mężczyzna zmarł na miejscu. Wstępnie mówi się o nadmiernej prędkości. - poinformowała sierż. Olga Łukaszewicz z KPP w Lwówku Śląskim.

Na miejscu pracowali strażacy z OSP Gryfów Śląski, JRG PSP Lwówek Śląski, zespół ratownictwa medycznego. Czynności pod nadzorem prokuratora prowadzili lwóweccy policjanci, którzy ustalają przyczynę wypadku.

red.

Zdjęcia (6)


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dolores
Dolores 03.04.2021, 19:04
Z całego serca składam wyrazy współczucia rodzinie.
zulu
zulu 02.04.2021, 09:02
Piłeś nie jedż, nie piłeś wypij.
jaro
jaro 01.04.2021, 22:31
Krzychu RiP


















Przejscie dla pieszych
Przejscie dla pieszych 01.04.2021, 20:39
Dobrze ze nik nie zginął szkoda tych drzew
Filip
Filip 01.04.2021, 17:59
Policja upraszcza jak zwykle. Utrata przytomności podczas jazdy w wyniku silnego ataku serca. Ludzie chcą wtedy chcą resztkami sił dojechać do domu. Poza tym drzewo w pasie drogowym winno być zabezpieczone barierą energochłonną.
Miras
Miras 03.04.2021, 22:28
A skąd Ty to wiesz?
Marc
Marc 02.04.2021, 08:37
Dobrze, że trafił w drzewo a nie innego uczestnika ruchu!
domino
domino 01.04.2021, 23:22
nie ma takiego przepisu ziomuś
Obywatel Kane
Obywatel Kane 01.04.2021, 21:31
Ty tez człowieku nie odpowiednie leki bierzesz
Sam powinieneś być otoczony „ bariera energochłonna”
Gdzie w Polsce lub w Europie i na świecie wokół każdego drzewa są bariery
Lecz się ******
Ignac
Ignac 01.04.2021, 11:25
Z innej beczki, na myjni samochodowej szczotkowej Orlen na przeciw hotelu luzyckiego bralem zawsze najlepszy program z myciem podwozia i nigdy nic nie widzialem żeby coś lub ktos myl podwozie jawny wal, wczoraj bylem na myjni Orlen na przeciwko kościoła na myjni napis made in Germany no i co niespodzianka specjalne dysze skierowane pod podwoziem myja az miło, a tam u Greka tyle razy zostalem zwalowany ze 70? Porazka zwracajcie uwage by was nie okradano
Anka
Anka 03.04.2021, 12:37
No wlasnie tez to zobaczylam ,place za podwozie jedynie co to tylko pan tym karcherem z grubsza i wneki kola i to wszystko przecież wszyscy stoją za autem pala papierocha kazdy widzi bo nie sposób nieeee ,ale każdy gębę trzyma zamknieta .porażka
darmową reklamę sobie robisz?
darmową reklamę sobie robisz? 02.04.2021, 12:39
Kończ już Chłopie. Reklamy można umieszczać w inny sposób! Pod każdym artykułem się pakujesz.....Żenada
Dziki
Dziki 01.04.2021, 20:53
Człowieku!Co ty bredzisz!Z tego Orlenu tj.naprzeciwko Motelu korzystam od wielu lat i niejednokrotnie brałem opcje mycia podwozia i zawsze było ono myte.albo jesteś podstawiony by robić komuś koło pióra albo nigdy nie korzystałeś z opcji mycia podwozia.Właściciel powinien Cię pozwać za te oszczerstwa!!!!!!!!!!!!
Janek
Janek 02.04.2021, 14:56
Dziki co ty ćpasz Ignacy ma racje tez brałem z myciem podwozia i nic nie było gdzie ty widziałeś tam dysze musieli by ściągać te kraty oj dziki dziki ty przestań to brac
Ignac
Ignac 02.04.2021, 14:47
Akurat nagralem jak myja podwozie, burak jesteś jak sama nazwa wskazuje dziki ty weź coś przeciw wściekliźnie.Okulary sobie weź a gdzie ty ram widziales dysze ale ty jesteś porażka
Olek
Olek 01.04.2021, 12:13
Przyjmujesz jakieś leki??
Ignac
Ignac 01.04.2021, 15:13
Pajac jestes olek cienki bolek
Premik