Ruszyły szczepienia lubańskich mundurowych

  • 30.03.2021, 07:09 (aktualizacja 30.03.2021, 07:11)
  • Źródło: KPP w Lubaniu
Ruszyły szczepienia lubańskich mundurowych KPP w Lubaniu

Podziel się:

Oceń:

Komendant Powiatowy Policji w Lubaniu p.o. nadkomisarz Piotr Pietrykowski i pierwsi funkcjonariusze są już zaszczepieni.

Szczepienia mundurowych z Lubania odbywają się w bolesławieckim Zespole Opieki Zdrowotnej.

Rozpoczęły się szczepienia mundurowych województwa dolnośląskiego. Nadkomisarz Piotr Pietrykowski wraz z funkcjonariuszami zostali już zaszczepieni.

- Szczepienia dla funkcjonariuszy są ważne przede wszystkim przez pryzmat bezpieczeństwa mieszkańców, o które dbają podejmując każdej doby blisko 1300 interwencji w różnych sprawach - powiedziała asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń, oficer prasowa KPP w Lubaniu.

W bolesławieckim szpitalu wspólnie z policjantami szczepieni są funkcjonariusze innych służb mundurowych, w tym strażacy.

Źródło: KPP w Lubaniu

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Karol
Karol 31.03.2021, 13:29
Policja a gdzie te gamonie sa, jade 70 km/h a raczej uciekam przed ciężarówka w Zarebie ktora siedzi mi na zderzaku i tak calymi dniami pedza po kamień do kamieniołomów co za beznadzieja,tylko czekac jak komus wjedzie w tył i zmiażdży,policja pewnie znowu lasow pilnują
Jola
Jola 30.03.2021, 22:43
Kuźwa ,masakra te mlode byki sa szczepione ,a ja Stara czekam na maj.Zgroza A miało być tak pięknie i uczciwie
Zofia
Zofia 31.03.2021, 13:25
Jola po co ci szczepionka, ty i tak do kosciola i do sklepu a tam i tak ochrania ciebie matka boska tylko kochana nie zaponij w tym miesiącu ojcowi do torunia wysłać buziaczki spotkamy sie na pielgrzymce.
emertyt MSW
emertyt MSW 30.03.2021, 22:31
Do tych wszystkich. Zawsze możecie przyjść do Policji są nabory a nie lamentować i pisać te bzdury. Żal mi takiego społeczeństwa .....
Pozdrowienia dla normalnych
emeryt MSWiA
emeryt MSWiA 04.04.2021, 12:09
już raz byłem w tej formacji i nie kwapię sie do powrotu, a też czekam na szczepienie i zacyt A miało być tak pięknie i utrzciwie
Synek
Synek 30.03.2021, 22:17
" o massakra".
" O kurcza, maaaaasakra"
stefan
stefan 30.03.2021, 07:32
ilu ten mundurowy ma petentów w ciągu swojego dnia pracy, a ilu ma kasjerka z biedronki?
ator
ator 30.03.2021, 10:09
brawo za porównanie państwowej służby do prywatnego sklepu panie Stefanie, pana iq musi być bardzo wysokie!
stefan
stefan 30.03.2021, 12:46
państwowa służba? nie rozśmieszaj mnie... nadają się tylko do łapania bezmaseczkowców i stania z suszarką po krzakach... ewentualnie do pilnowania domu kaczyńskiego.
Flacha
Flacha 30.03.2021, 15:41
Sefan weś wychył flaszkę i będzie git
***** ***
***** *** 30.03.2021, 13:18
Dokładnie, jeszcze taki "nierób" pójdzie na wczesną emeryturę i zabiera miejsce pracy bo nie będzie siedział po 40stce w domu. Wszystkie sprawy umarzają, nic nie załatwisz. Złodziejstwa, ćpunów na każdym kroku pęczki. Wstyd. I jeszcze jak zarabiją, bo przecież jest pandemii a oni są w pierwszej lini. To państwo już dawno się skończyło. Pilnować pod dom Karakana, bo tylko do tego się nadajecie!
ator
ator 30.03.2021, 13:02
co nie zmienia faktu że są opłacani przez państwo a nie przez jeronimo martinsa
Heniek
Heniek 30.03.2021, 21:00
Ale bi nie rozumiem. to dobrze czy źle?? z kim masz częstszy kontakt.. z Panią kasjerką czy z Policjantem?? kto może Cię prędzej zarazić.. a Pani kasjerka to gorszy sort tak??
ator
ator 01.04.2021, 13:01
chłopie, służba państwowa typu nauczyciel czy policjant ma pierwszeństwo do szczepionki. szczególnie warto szczepić nauczycieli bo dzięki nim może będzie mniej takich ameb na elubaniu w przyszłości
ppracownik nie Biedronki
ppracownik nie Biedronki 04.04.2021, 12:33
a jak zachoruja pracownicy handlu to gdzie polecisz po piwo?,ja wiem że myślenie czasami sprawia ból,to weż polopiryne i próbuj dalej.Taki nauczyciel teraz pracuje zdalnie ,a w sklepie raczej zdalnie nie zrobisz zakupów
Pyton
Pyton 30.03.2021, 07:32
Nawet im nie udało się zapisać na szczepienia w ŁCM. Nie znam nikogo, kto by się tam zaszczepił, poza pracownikami szpitala, ich rodzinami i znajomymi. Zapisywałem prababcie, dziadków i rodziców i ani razu przy wyborze punktu szczepień nie szło wyszukać ŁCM. O dzwonieniu tam nie wspomnę bo i tak nikt nie odbiera, a do punktu w Zarębie można bez problemu się zapisać.

Pozostałe