Lubań. Nie wyrobił na wjeździe na stację paliw

  • 26.03.2021, 19:39 (aktualizacja 26.03.2021, 20:01)
  • red.
Lubań. Nie wyrobił na wjeździe na stację paliw

Podziel się:

Oceń:

Kierowca Peugeota 307 nie wyrobił zakrętu i z impetem wbił się między latarnię a pylon z cenami na stacji paliw w Lubaniu.

Do zdarzenia doszło około 18:30 na zjeździe z DK30 na stację paliw przy skrzyżowaniu ulic Rybackiej i Wrocławskiej w Lubaniu.

Wszystko wskazuje na to, że kierowca wjeżdżając od strony Rybackiej na stację paliw, nie dostosował prędkości do zakrętu, który zamierzał pokonać.

Auto zostawiło ślady gumy już na znajdującym się na zjeździe chodniku dla pieszych. Za przejściem uderzyło w krawężnik, odbiło w lewo i trafiło między latarnię a pylon.

To jedynie przypuszczalny przebieg zdarzenia, być może co innego było przyczyną kolizji. Niestety nie było kogo zapytać, bo kierowca rozbitej osobówki jeszcze przed przyjazdem służb zbiegł z miejsca zdarzenia.

Aktualizacja
Po ponad godzinie na miejscu zdarzenia pojawił się mężczyzna, który twierdził, że to on prowadził Peugeota. 

red.

Zdjęcia (11)


Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Danio
Danio 28.03.2021, 08:06
Dobra ta verva 98
koleś
koleś 28.03.2021, 13:59
werva 98 wersja dożylna
Sasiad
Sasiad 27.03.2021, 19:12
Kkk.kamil.k...kkk.kamil k. Kkk kamil.k
Ania
Ania 27.03.2021, 14:40
E tam drogo. Jest na cpanie to i na naprawę tez sie znajdzie, a jak nie to sie znowu nacpa i bedzie wesolo .hege
saso
saso 27.03.2021, 12:40
oj drogusieńko na tej stacji
Ola
Ola 27.03.2021, 09:47
Czas zmienić towar, ten jest stanowczo za mocny.
Seba
Seba 27.03.2021, 12:59
Nie tylko kierowca odleciał patrz 2 zdjęcie peugeot też koło w górze.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 27.03.2021, 12:52
Towar ze zgorzeleckiej od jego sasiada.
xxy
xxy 27.03.2021, 09:16
wcześniej zaopatrzył się na robotniczej
prusakolep
prusakolep 27.03.2021, 12:43
20
abcd
abcd 27.03.2021, 05:20
zdjecie nr. 6 to teraz takich z metra cietych do policji przyjmuja, 2.5 miesiaca szkolenia podstawowego i na ulice?!!! kabaret!!!
Abcdf
Abcdf 27.03.2021, 23:51
Chłopie efgh jaki masz żarcik ! Kabaret ijkl
dhare132t1
dhare132t1 27.03.2021, 15:48
A co ma wzrost wspólnego z pełnieniem służby? XD
uczestnik ruchu
uczestnik ruchu 27.03.2021, 01:19
czy to taki z łysą głową?
Uczestnik ruchu drogowego
Uczestnik ruchu drogowego 27.03.2021, 23:53
Nie ten ma zakola pod czapką nie widać ! Podejdź następnym razem i poproś by ją zdjął
IP
IP 27.03.2021, 00:00
Jak zwykle rodzina *** ratuje bo ch** nie chcę do wiezienia wrócić spowrotem, juz mial zakaz prowadzenia bo jezdził naćpany
Hans
Hans 30.03.2021, 17:34
Milicja gra wariata , o niczym nie wiemy , może następnym razem kogoś zabije dzban jeden to będzie lament !!! Szmaci.....ż do utylizacji
kierowca
kierowca 27.03.2021, 01:02
prawda
kierowca
kierowca 26.03.2021, 23:45
Pseudo kierowca za kierownica starego grata . Zabrać prawo jazdy , a grata tam gdzie jego miejsce- na złom.
XYZ
XYZ 26.03.2021, 22:53
Dobrze, że w instrybutor nie wjechał
Xxx2
Xxx2 26.03.2021, 22:25
Xxx brawo za diagnoze chyba ciebie wyprzedzalem ...... zreszta grunt ze nikomu nic sie nie stalo a to co pisze nadawca tej strony to zwykle gowno w przereblu bo kierowca NIE ZBIEGL a szukal lawety o i cala mi historia poematu redaktora zesram sie pod redakcja to tez napiszecie :)
kierowca
kierowca 27.03.2021, 01:04
bahahahaha
szukał lawety bahahahahah....
bo lawety stoja an kazdym rogo do wziecia buahahah
wymyśl inną bajeczke :) buahahaha
a może byłeś naćpany co?
Xxx
Xxx 26.03.2021, 21:36
Kierowca nie tyle co nie wyrobił tylko z lewego pasa ruchu tak na oko z prędkością ok.100km/h w ostatniej chwilu przed zjazdem zajechal drogę innemu pojazdowi i chciał wjechać na stację orlę ale powstrzymał go krawężnik po czym odbił się od pylonu i uderzył w latarnię
Kermit
Kermit 26.03.2021, 20:52
Może chłop się do Castoramy śpieszył, a tu słup mu wyskoczył.
Niedowiarek
Niedowiarek 26.03.2021, 20:38
To ile on musiał jechać, że nie wyrobił we wjazd na stację? Przy 90km/h wjeżdża się tam na spokojnie.
Olo
Olo 26.03.2021, 21:10
Tak ty to potrafisz rowerem, rower zostaje a ty lezysz i kwiczysz gdzieś w żywopłocie u sióstr Urszulanek, ty lepiej sobie w tym rowerze przesun czujnik na szprychach bo ci licznik przeklamuje 🙈90 km /h chyba ze Świeradowa z góry
Lilianna
Lilianna 26.03.2021, 22:56
Głombie pospolity - Magdalenki - zresztą od Pokuty a nie Urszulanki.
Viki
Viki 27.03.2021, 18:27
Lilianka a co ty taka wulgarnie wredna może sie chlopak pomylił cos ci w zyciu nie wychodzi za malo kaski,uroda nie taka ,boki ci po wychodzily czy co ? Uwierz mi bedziesz milsza dla ludzi nawet tych co sie mylą, a wiecej ci bedzie wychodzić w zyciu .
prusakolep
prusakolep 27.03.2021, 12:52
A co za różnica...?
Ryszard
Ryszard 26.03.2021, 20:58
Pewnie że spokojnie. Przy tej prędkości nawet można kogoś potrącić "spokojnie"...

Pozostałe