Lwówek Śląski. Okradli i pobili. Grozi im 8 lat

  • 24.03.2021, 14:20 (aktualizacja 24.03.2021, 19:51)
  • Źródło: KPP Lwówek Śląski
Lwówek Śląski. Okradli i pobili. Grozi im 8 lat eLubań.pl

Podziel się:

Oceń:

Para dokonała zuchwałej kradzieży telefonu komórkowego oraz papierosów. Pobili także 25-latka, używając do tego, małego, ale niebezpiecznego narzędzia.

Sąd Rejonowy w Lwówku Śląskim zastosował środek zapobiegawczy w postaci 3-miesięcznego aresztu dla 31-letniego mężczyzny oraz 28-letniej kobiety.

20 marca br. dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim otrzymał zgłoszenie, iż w Kłopotnicy (gm. Mirsk) doszło do pobicia młodego mężczyzny. Na miejsce zostały niezwłocznie wysłane patrole policji.

Policjanci na miejscu zdarzenia ustalili, że dwóch mężczyzn i jedna kobieta zaatakowali młodego mężczyznę wracającego ze sklepu i zabrali mu w celu przywłaszczenia telefon komórkowy oraz papierosy, następnie pobili go wykorzystując do tego niebezpieczne narzędzi w postaci małego scyzoryka. Na szczęście mężczyzna nie doznał poważnych obrażeń ciała - powiedziała sierż. Olga Łukaszewicz z KPP Lwówek Śląski.

Funkcjonariusze lwóweckiej policji udali się do miejsca zamieszkania sprawców, zatrzymali ich, a skradzione mienie odzyskali.

Sąd Rejonowy w Lwówku Śląskim przychylił się do wniosku Prokuratora i zastosował środek zapobiegawczy w postaci 3-miesięcznego aresztowania dla 31-letniego mężczyzny z powiatu lwóweckiego oraz 28-letniej kobiety z powiatu karkonoskiego. Za popełnione przestępstwa sprawcom grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: KPP Lwówek Śląski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe