Nocny pożar mieszkania w Leśnej

  • 12.03.2021, 04:02 (aktualizacja 12.03.2021, 07:19)
  • red.
Nocny pożar mieszkania w Leśnej

Podziel się:

Oceń:

Pożar wybuchł w kuchni w budynku przy ul. Kochanowskiego w Leśnej. Jak mówili strażacy, udało się go w porę złapać. Wszystko dzięki przytomności sąsiada, który wykonał prostą czynność jeszcze przed ich przyjazdem.

Ogień pojawił się kwadrans przed 3. w kuchni jednorodzinnego budynku zamieszkiwanego przez kobietę. Ta wystraszona pożarem o pomoc poprosiła sąsiada.

W kuchni dosyć mocno paliła się szafka, która stała przy piecu. Zobaczyłem, że wszystko jest pootwierane, więc pozamykałem drzwi. - opowiadał nam mężczyzna.

Zdaniem strażaków, którzy po chwili dotarli na miejsce i szybko ugasili pożar właśnie to uratowało sytuację. Ogień z braku tlenu nie rozwijał się i w ten sposób zniszczeniu uległa jedynie kuchnia.

Na miejsce zadysponowano trzy JRG PSP w Lubaniu, policję oraz zespół ratownictwa medycznego, który udzielił pomocy mieszkającej w budynku kobiecie.

red.

Zdjęcia (22)


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Magda
Magda 13.03.2021, 18:01
Jeżeli podaje się takie informacje to należy uwzględnić ustaloną przez służby bądź chociażby domniemaną przyczynę - o 3 w nocy nie pracuje się w kuchni - to skąd ogień?
Jagusia
Jagusia 15.03.2021, 11:32
A ty myślisz że przyczynę pożaru udaje się ustalić od razu w momencie zakończenia działań ratowniczo- gaśniczych? Niejednokrotnie trzeba zaangażować w to biegłego z zakresu pożarnictwa. Zresztą w tym momencie przyczyna nie jest ważna. Trzeba pomóc starszej kobiecie która w pożarze straciła swój dobytek
Nie magda
Nie magda 14.03.2021, 20:10
A co kogo obchodzi o której godzinie
,,pracuje"w swojej kuchni.
ja
ja 14.03.2021, 19:18
od pieca ? widze zanik czytania ze zrozumieniem,a po drugie kogo to interesuje kto co robi w swoim domu?

Pozostałe