Gdzie na weekendową wycieczkę?

  • 05.03.2021, 10:01 (aktualizacja 05.03.2021, 10:31)
  • Źródło: KPN
Gdzie na weekendową wycieczkę? KPN

Podziel się:

Oceń:

Aura na weekend co prawda ewidentnie będzie marcowa, bo i trochę słońca i trochę deszczu ze śniegiem, ale niech to was nie zniechęca do weekendowych wycieczek. Karkonoski Park Narodowy podpowiada trasę poza głównym szlakiem.

W ramach akcji #WeekendBezŚnieżki KPN proponuje wycieczkę na Spękane Skały. Wycieczka dla miłośników geologii i pięknych widoków.

Zapomniane nieco dawne punkty widokowe na Spękanych Skałach, widocznych z daleka już z drogi Miszkowice - Jarkowice to nasza propozycja na ten #WeekendBezŚnieżki. Karbońskie zlepieńce, z których zbudowana jest skalna grzęda to atrakcja dla miłośników geologii. Z grzędy rozciągają się widoki na wschodnią część Karkonoszy, Góry Krucze, wzgórza Bramy Lubawskiej i Góry Jastrzębie. Spękane Skały mają miejscami nawet 20 metrów wysokości i są wykorzystywane przez wspinaczy. Łatwo się do nich dostać z okolic szkoły w Miszkowicach.


 

Źródło: KPN

Zdjęcia (7)


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Covid
Covid 05.03.2021, 10:35
W domu siedzieć, koronawirus znów szaleje. Juz mamy ponad 15 tys. zakażeń dziennie. Przestańcie się szwendać, bo nigdy się nie pozbędziemy tego g....a. Nasze dzieci będą zmuszone całą podstawówkę spędzić przed laptopem.
Cezary Cezary
Cezary Cezary 05.03.2021, 11:20
No no i tu jest największy problem, trzeba zająć się własnymi dziećmi, bo to że jakaś babcia wykituje pod respiratorem to pal licho.

Pozostałe