Kolizja na łączniku do A4

  • 01.03.2021, 08:22 (aktualizacja 01.03.2021, 08:50)
  • red.
Kolizja na łączniku do A4

Podziel się:

Oceń:

Kto codziennie dojeżdża do pracy drogą wojewódzką 296 łącząca Lubań ze zjazdem na autostradę wie, że rano bywa tam tłoczno, a przejechanie kilkunastu kilometrów wymaga zwiększonej uwagi. Gdy kierowca jej nie zachowa dochodzi do sytuacji podobnych do tej z dzisiejszego poranka.

Dziś przed 7. na drodze wojewódzkiej 296 przed wjazdem do Henrykowa Lubańskiego od strony Lubania doszło do kolizji dwóch aut osobowych. Kierowca Opla zwolnił ustępując jadącemu z naprzeciwka „gabarytowi”. W tym czasie zza wzniesienia nadjechała Honda Civic, której kierowca nie zdążył wyhamować i uderzył w tył Opla.

Żadna z osób podróżujących autami na szczęście nie ucierpiała, niestety nie można tego powiedzieć o samochodach. Na miejsce wezwano policję i JRG PSP Lubań, która zabezpieczyła miejsce zdarzenia. Do czasu zakończenia czynności ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo.

red.

Zdjęcia (6)


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

xyz
xyz 02.03.2021, 11:33
a najlepiej jak jada na strefe do roboty... kazda żarówka inna....swiatła nieustawione.....i daja po oczach na maxa.... nie wspomnę jak jakiś zapomni wyjechać wczesniej to jest tylko jazda na skoczka byle by szybciej.... do tego dołożyc wariatów z rejestracją fzg....i mamy bingo...
Obywatel
Obywatel 01.03.2021, 09:22
Dojeżdżam codziennie tą drogą i tam powinno się jechać 60 km na godzinę, bo są dzikie zwierzęta i zakręty, ale ludzie często pędzą 100 lub więcej, a przecież to nie autostrada, ostatnio przed wyjazdem na Lubań tuż przed zakrętem wyprzedzał mnie bus z ludźmi, poza tym przed mną było inne auto, a tuż pod górką zakręt, trochę wyobraźni dzbany z busów, przecież gdyby ta jedna czy druga osobówka lekko przyspieszyła to byś jeden z drugim na czołówkę poszedł, więcej wyobraźni, to naprawdę nie boli, a drogo może kosztować, niestety..
Gacek
Gacek 01.03.2021, 08:57
Przyszła kryska na Matyska - ten Hondziarz znany z przyciskania - no i przycisnął... Honda to niemalże jak BMW - nie da się jechać rozważnie czyli odpowiednio do scenerii..

Pozostałe