Wideo. Skay Walk w Świeradowie-Zdroju pnie się w chmury

  • 25.02.2021, 14:26 (aktualizacja 25.02.2021, 14:41)
  • red.
Świeradów-Zdrój. Sky Walk pnie się w chmury
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Wszystko wskazuje na to, że budowana w Świeradowie-Zdroju ścieżka w chmurach zostanie oddana na czas i pierwsi goście będą mogli odwiedzić ją już w czerwcu 2021 roku.

Skay Walk

Wieża widokowa, która góruje nad kurortem naprawdę robi wrażenie. Jej niesymetryczna budowa powoduje, że 800-metrowa ścieżka prowadząca na szczyt wielokrotnie się przecina, dając wrażenie labiryntu. Na samej górze na turystę czekać będzie taras widokowy z przeszkloną podłogą i platforma wykonana z siatki, na którą również będzie można wejść.

Wieża to pierwszy element szeroko zakrojonego planu. W jej sąsiedztwie w najbliższych latach powstanie kilkusetmetrowa ścieżka w drzewach i wyciąg, który dowiezie tam gości kurortu. Według słów Rolanda Marciniaka, burmistrza Świeradowa-Zdroju cała inwestycja powinna zostać zakończona w ciągu najbliższych pięciu lat.

Tymczasem prace przy budowie Skay Walk posuwają się w zawrotnym tempie. Ich efekt możecie zobaczyć na wideo, które powstało dzięki uprzejmości kierownika budowy Petera Svobody.

red.

Zdjęcia (16)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe