Ukrył się przed policjantami...pod kołdrą

  • 18.02.2021, 09:37
  • Red.
Ukrył się przed policjantami...pod kołdrą KPP Bolesławiec

Podziel się:

Oceń:

Niebywały kamuflaż miał zmylić policjantów z Bolesławca, którzy weszli do jednego z mieszkań by zatrzymać poszukiwanego mężczyznę.

Policjanci z Bolesławca ustalili, że w jednym z bloków na terenie miasta może przebywać osoba poszukiwana, która ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości. 31-letni mieszkaniec gminy Bolesławiec jak tylko usłyszał, że do mieszkania przyszli policjanci położył się w łóżku i przykrył kołdrą. Ten kamuflaż nie przyniósł oczekiwanych efektów ponieważ dzielnicowi bardzo szybko zlokalizowali poszukiwanego. Mężczyzna najbliższe 18 miesięcy spędzi w zakładzie karnym odbywając karę za kradzieże.  

Red.

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kobra
Kobra 18.02.2021, 19:27
No i sukces Policji! To on nie wiedział że jak się leży pod kołdrą to nie należy się ruszać?
============
Tymczasem ani superprokuratorzy p. Ziobry, ani speckomisja rządowa ds. pedofilii nie zdążyli ścignąć ks. pedofila Dymera za dekady molestowania.
Na szczęście policja zdążyła wytropić, prokuratora oskarżyć, a sąd właśnie osądza dwie kobiety za kilka naklejek z Matką Boską w tęczowej aureoli.
kawa
kawa 18.02.2021, 15:13
Idiota , mógł założyć czapkę niewitkę.
Lolo
Lolo 18.02.2021, 10:43
Niebywałe!!! Wielkie brawa dla policji za czujność i pracę operacyjną.....) Komedia. Posypia się nagrody...) A mógł schować się za firanką......Ludzie, piszcie o pogodzie jak nie macie o czym! Poza tym to ta wiadomość i brawurowa akcja kaskaderów nie powinna być wyświetlona w "uwadze" albo w faktach?...) No może w wiadomościach....)
Jestem za
Jestem za 18.02.2021, 20:37
Zdecydowanie w wiadomościach na TVP, tam tylko farmazony opowiadają:)))

Pozostałe