Przedłużamy konkurs. Beka z picia

  • 20.01.2021, 13:55
  • red.
Przedłużamy konkurs. Beka z picia

Podziel się:

Do końca stycznia przedłużamy czas na nadsyłanie memów wyśmiewających zachowania związane ze spożywaniem alkoholu. Okazało się, że temat nie jest łatwy, bo ilość prac jaka wpłynęła w wyznaczonym terminie uniemożliwia przeprowadzenie plebiscytu. A jest o co walczyć, bo wartość nagród dla trzech pierwszych miejsc to 1377 zł.

Temat okazuje się na czasie, bo według najnowszych badań w 2020 roku Polacy wypili najwięcej alkoholu w historii prowadzonych badań i mamy obecnie do czynienia z plagą chorób alkoholowych. Często najlepszym sposobem na napiętnowanie pewnych postaw jest ich obśmianie. Wychodząc z tego założenia zaproponowaliśmy konkurs, w którym udział mogą wziąć mieszkańcy powiatu lubańskiego, którzy nie ukończyli 19 roku życia.

Tak więc do dzieła! Zawalczcie o nagrody i wymyślcie jak przy pomocy mema stworzyć przekaz o tematyce antyalkoholowej.

Prace, które już wpłynęły nadal biorą udział w konkursie, kolejne memy przyjmujemy do 31 stycznia 2021r. Trzy dni po tym terminie ogłosimy na łamach eLuban.pl plebiscyt, w którym to internauci wyłonią zwycięzców.

Ale o co chodzi?

No właśnie, chodzi o stworzenie mema o tematyce antyalkoholowej. Rzucamy temat, reszta należy do Was. Nie naśmiewamy się z konkretnych osób i nie obrażamy. Zresztą o tym, czy mem zakwalifikuje się do ostatecznego starcia o cenne nagrody zdecyduje specjalnie powołana komisja. (po wydłużeniu konkursu termin nadsyłania prac to 31.01.2021 r. godz. 23:59).

A jest o co powalczyć, bo nagrodami są:

Słuchawki douszne APPLE AirPods II Biały
Głośnik mobilny JBL Flip 5 żółty
Pocketbook 616 Basic Lux 2

Kto wygrywa i co zdobywa?

Memy, które przejdą przez sito selekcji opublikowane zostaną w plebiscycie na stronie eLuban.pl. W tym momencie już tylko od czytelników eLuban.pl zależeć będzie kto zajmie pierwsze miejsce. Na memy głosować będzie można od 4 do 18 lutego (wszystkie szczegóły i terminy znajdziecie w regulaminie konkursu na dole strony). Po tej dacie ogłosimy zwycięzców.

Uczestnik, który zajmie pierwsze miejsce wybiera jedną nagrodę spośród trzech dostępnych, uczestnik, który zajmie drugie miejsce wybiera jedną nagrodę spośród dwóch dostępnych, uczestnik który zajmie trzecie miejsce otrzymuje trzecią nagrodę, która pozostała w puli nagród.

Dlaczego tak?

Bo lepiej zapobiegać niż leczyć! Celem konkursu jest zainteresowanie dzieci i młodzieży życiem w trzeźwości, ukazanie, że spożywanie alkoholu może doprowadzać do kompromitujących sytuacji. Naszym celem nie jest naśmiewanie się z choroby alkoholowej.

Jeszcze raz!

Konkurs „Beka z picia” polega na utworzeniu mema wyśmiewającego spożywanie alkoholu, zapraszamy do niego wszystkie osoby, które nie ukończyły jeszcze 19 roku życia i są mieszkańcami powiatu lubańskiego, czekają na was atrakcyjne nagrody! Każdy może wysłać swoją jedną prace na e-mail [email protected] wpisując w tytule maila "Beka z picia".

Regulamin konkursu oraz zgody RODO dla niepełnoletnich uczestników w plikach do pobrania na dole strony.

Zapoznajcie się koniecznie z regulaminem!

Bawcie się dobrze z dala od używek, na wysłanie pracy macie czas do 31 stycznia.

red.

Pozostałe