Druga galeria handlowa w Lubaniu?

  • 11.01.2021, 21:42 (aktualizacja 11.01.2021, 21:55)
  • Źródło: Nuvalu Polska
Druga galeria handlowa w Lubaniu? Wizualizacja NUVALU Park Handlowy Koło

Podziel się:

Oceń:

Okazuje się, że jeszcze w tym roku możemy doczekać się drugiej galerii handlowej w Lubaniu. Park handlowy ma powstać przy ul. Warszawskiej, w trzech budynkach zlokalizowano dziewięć sklepów, a klienci będą mieli do dyspozycji spory parking.

Informacje o planowanej inwestycji w Lubaniu zamieściła firma Nuvalu Polska, zajmująca się doradztwem na rynku nieruchomości komercyjnych. Zgodnie z zapowiedzią, park handlowy przy ulicy Warszawskiej w Lubaniu zajmie powierzchnię 4700 m2, na których staną trzy budynki, mieszczące dziewięć sklepów. Na pewno wszystkich ucieszy planowany parking na 224 miejsca. W podanych informacjach nie znajdziemy jeszcze dokładnej lokalizacji czy wizualizacji przedsięwzięcia, choć realizację inwestycji przewidziano na ten rok. 

Druga galeria w Lubaniu? Jak pokazuje doświadczenie, tą samą lokalizacją na przestrzeni ostatnich dwóch dekad interesowały się różne sieci - Tesco czy Prima Park i nie doszło do realizacji ówcześnie planowanych inwestycji. Jak będzie tym razem, zobaczymy.

Źródło: Nuvalu Polska

Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jagoda
Jagoda 18.02.2021, 08:01
już wiem to jest znowu korporacja zagraniczna. co będzie z naszymi przedsiębiorcami z Lubania,czy my o nich nie myślimy. Wstyd czy zazdrość.
Jagoda
Jagoda 18.02.2021, 07:55
a co z lokalami w mieście? Miasto odkupi skoro daje zgody na galerie.Kto jest właścicielem tych galeri, bo napewno nie nasi mieszkańcy.
Lolek
Lolek 06.02.2021, 09:41
Moze zamiast tego , lepiej odbudować basen na kamiennej górze?
Syn starego Zdebelaka
Syn starego Zdebelaka 06.02.2021, 23:06
Super pomysł. Masz jeszcze jakies inne pomysły na rentowne przedsięwzięcia to dawaj na radnego.
marc55
marc55 12.01.2021, 20:25
Tak, niech budują przecież Lubań to duże bogate miasto, ludzie śpią na kasie i na pewno przestaną jeździć do Zgorzelca i Jeleniej 🤣🤣🤣
emeryt
emeryt 12.01.2021, 17:47
Niech budują jak najwięcej sklepów, nie trzeba będzie w kolejkach do kasy stać, tak jak w Biedronkach i więcej stanowisk pracy dla młodych.
Ewa
Ewa 12.01.2021, 14:54
Najlepsza opcja by była otworzyć w Lubaniu McDonald’s
Xyz
Xyz 13.01.2021, 11:30
A nie lepiej porządna restauracje z prawdziwego zdarzenia...??? Dobra pizza (czytaj nie po polsku...), makarony czy mięso? Do maka jedz na autostradę...
ttt4
ttt4 12.01.2021, 23:32
Żadna taka sieciówka jak mc donald;s, kfc czy pizza hut tu nie wejdzie. Za małe miasto. Nie mówiąc już o starbucks czy nawet dominos. Najbardziej boli, że tesco zrezygnowało, a mają market nawet w Bogatyni. Cóż przynajmniej postawili 3 sklepy dino i jak na złość żaden nie jest mi po drodze.
Tadeusz
Tadeusz 12.01.2021, 14:50
Budują -źle, nie budują źle! Ważne by krytykować. Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził! To takie polskie !
Anna
Anna 12.01.2021, 14:41
Kto to będzie kupował w tej galerii, na chleb brakuje, małe sklepy się zamykają.
hebel
hebel 12.01.2021, 13:04
Nie powstały bo kasy brakło a interesowali się jak ja nowym samochodem na baterie.
Być może teraz kasa jest albo bank jednak udzieli kredytu bo i ci i ci i tamci sie interesowali to może faktycznie i dadzą kredyt, i ta galeria będzie.
Tylko po co dzielić qbaturę na 3 budynki tego nie kqumam nicanic. Koszty budowy większe bo ścian więcej, ogrzewanie drożej. Klient z budynku do budynku zamiast po budynku. Może dlatego bank kredytu dać nie chce???
A. Sienkiewicz
A. Sienkiewicz 12.01.2021, 11:47
Ale analfabeci
Janusz
Janusz 12.01.2021, 10:57
Kiedyś był mały, ale był sklep muzyczny ze sprzętem. Wolałbym widzieć live co kupuję, przetestować sprzęt. Brakuje tego w Lubaniu. Dosyć sklepów kosmetycznych, spozywczakow, z ciuszkami czy bucikami.
Mieszkanka
Mieszkanka 12.01.2021, 10:15
W końcu jest szansa, że otworzą się sklepy, do których, na ten moment, trzeba jeździć do Zgorzelca lub Jeleniej... Tylko przydałoby się, żeby to była galeria z prawdziwego zdarzenia, a nie podróbka, jak na PKSie. A ci wszyscy, co płaczą, że potrzebne place zabaw, mieszkania, itp, to pomylili adresy swoich pretensji. Zamiast płakać, że prywatny inwestor chce budować kolejną galerię, to czas ruszyć tyłek i zachęcić burmistrza do rozwijania miasta! Ach, zapomniałam - ten facet nie wie, jak rozwijać miasto i zachęcać młodych do zostania tutaj! Jakiego burmistrza sobie wybraliście, takie macie miasto!
Bolek
Bolek 10.02.2021, 12:51
Dokladnie w punkt. On wie, ze nastepnej kadencji nie wygra wiec szykuje sobie ciepla posadke dyrektora zgiuku.
adwad
adwad 12.01.2021, 10:51
To przy pksie przypomina zmodernizowany wiejski dom handlowy
Matka
Matka 12.01.2021, 09:52
Kolejna "galeria" kolejne sklepy jak by już było mało dla tych których hobby to chodzenie od sklepu do sklepu dla zabicia czasu. Rozumiem że nie każdy ma ochotę jeździć do Zgorzelca, Jeleniej na jakieś ciuszkowe zakupy itp o ile takie sklepy tu powstaną. Spozywek już chyba wystarczy jak na takie miasto ,🙄 Jedyny problem tkwi w tym l czemu nikt nie myśli o najmłodszych ? Może zamiast galerii powstał by jakiś konkretny duży park, plac zabaw dla dzieci. 😕 Jak tu dzieci mają nie siedzieć przed tv i komputerem jak nie mają gdzie się porządnie wyszalec wybawić. Tym bardziej w czasach gdzie wszelkie wyjazdy są teraz utrudnione.
Leśny Dziadek
Leśny Dziadek 12.01.2021, 11:39
Plac zabaw dla dzieci jest przy ul. Łącznej. Ponadto jest wiele innych małych placów zabaw np. na Osiedlu Piastów i w innych miejscach.
Mieszkanka
Mieszkanka 12.01.2021, 10:19
Z tymi pretensjami to do burmistrza, że nic w tym mieście nie ma 🤷‍♀️Żaden prywatny inwestor nie będzie budował placów zabaw, bo miasto jest nieudolnie zarządzane. Lubań to miasto dla starych, nie dla młodych!
Lubaniak
Lubaniak 12.01.2021, 00:49
Wolałbym aby pierwsza galeria otworzyła jeszcze kilka sklepów. Jak dobrze pamiętam, miały byc w zeszłym roku podobno dwa nowe sklepy w tym jeden spożywczy, gdzie są?
Gangus
Gangus 11.01.2021, 23:42
Pomysł dobry zagospodarowanie przestrzeni i nowe miejsca pracy. Mam nadzieje, że galeria powstanie bo obecna galeria przy pksie to taki wiejski dom kultury mala i kilka sklepików Oby nowa galeria była jednak dużo większa od tej na pksie i żeby jednak udało się w końcu zrobili u nas nowoczesne kino. Pandemia w końcu się skończy i wszystko wróci do normy.
Xyz
Xyz 13.01.2021, 11:35
Kino mamy dobre i z historią. Takie o wiele lepsze niż molochy z cenami jak za zboże... A poza tym żaden taki tu się nie otworzy... Dzięki Bogu 🤗
A żeby cokolwiek tu powstało musi być chęć jakiś sklepów do wzięcia powierzchni... Zobacz jak jest w inbagu... Przenieśli tylko z deptaka coś i tyle. Mogę się mylić ale mało która sieciówka się zdecyduje na to...
Kinomanka
Kinomanka 12.01.2021, 09:44
Wawel wyremontowali niedawno, trzeba zobaczyć, tylko żeby otworzyli - po co kolejne kino, i tak jak zechcą to będzie zamknięte. A tłumy chodzą tylko na wielkie produkcje typu "Zenek"...
Tylko, że w
Tylko, że w 12.01.2021, 10:53
galerii powinno być kino.
Xyz
Xyz 13.01.2021, 11:37
Mamy kino z historią. Ciesz się bo ktoś inwestuje w nie i mamy. Inne miasta jeżdżą do molochów. Mi się nie opłaca. Wolę nasze
Hay
Hay 29.01.2021, 11:32
Tyle że repertuary w kinie Lubańskim to lipa,
Nie ma żadnych konkretnych filmów tylko głównie jakieś miłostki
Tylko, że w
Tylko, że w 12.01.2021, 14:28
w galerii powinny być obrazy. To co najwyżej będzie centrum handlowe...
Fu
Fu 11.01.2021, 23:14
Jak można nazwać obecną hu#nie galerią.
Rockefeler
Rockefeler 11.01.2021, 23:01
Ja się pytam kto kiwa zrobił zdjęcie mojego białego lambo !!!
Zofia
Zofia 11.01.2021, 22:51
Zbudujcie magDonalda albo kefc
Xyz
Xyz 13.01.2021, 11:37
Nie potrzebne....
Filuś
Filuś 11.01.2021, 22:27
Przy tej naszej nieudacznej władzy to może spalić wiele inicjatyw.
Don Juan
Don Juan 11.01.2021, 22:26
Miejca pracy dla galerianek :)
Twoja Stara
Twoja Stara 12.01.2021, 01:05
HAHAHAHAH ALE ŚMIESZKE KUR*A SIE OBRSALEM ASZ KETCHUP

Pozostałe