Dzień Nauczyciela w powiecie

  • 20.10.2020, 11:23 (aktualizacja 20.10.2020, 11:31)
  • Powiat Lubań
Dzień Nauczyciela w powiecie powiat Lubański

Podziel się:

Oceń:

W ubiegłym tygodniu wręczono Nagrody Starosty Lubańskiego. W sumie przyznano 25 nagród pieniężnych. Co ważne, nominacje do wyróżnień starosty przedstawili dyrektorzy szkół powiatu.

Święto Edukacji Narodowej to tradycyjnie okazja do podziękowań dla dyrektorów, nauczycieli oraz pracowników oświaty. Jak co roku starosta Walery Czarnecki nagrodził z tej okazji wyróżniających się nauczycieli i dyrektorów, doceniając ich wielkie zaangażowanie w pracę oraz jej nieocenione efekty.

- Gratuluję wszystkim wyróżnionym pedagogom i bardzo dziękuję za odpowiedzialność, szczególnie ważną w trudnych czasach pandemii, w których obecnie się znaleźliśmy – mówił starosta Walery Czarnecki. – Dziękuję za dotychczasową pracę, pomysły i zaangażowanie w trud wychowawczy. Proszę przekazać najserdeczniejsze gratulacje, wyrazy szacunku i wdzięczności wraz z najlepszymi życzeniami wszystkim pracownikom, dziękując za tak duże poświecenie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

Nauczycielom gratulował także wicestarosta Konrad Rowiński. Składając gratulację i dziękując za ich pracę, zwrócił uwagę na wyjątkowo trudny rok dla nauczycieli w związku z panującą pandemią.

Na koniec głos zabrała Lidia Błażków, dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej, która podziękowała za zrozumienie i pomoc przedstawicieli organu prowadzącego w tym jakże wymagającym rok szkolny zarówno dla nauczycieli jak i uczniów.

Powiat Lubań

Zdjęcia (31)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ela
ela 21.10.2020, 20:18
Na układy nie da rady -kasa po znajomosci .A gdzie pracownicy dołu sprzataczka ,wozny .Odwalają najgorszą robote i najbardziej ryzykuja .I oni pracują na kazde ,żadanie .GDZIE DLA NICH KAWAŁEK KESA TORTU .?
robotnica
robotnica 21.10.2020, 12:29
A dlaczego nie podano nazwisk nagrodzonych? Czy dlatego, że wśród nagrodzonych jest ktoś, kto na to nie zasługuje? Dyrektorzy nominowali kandydatów? Samych siebie też? Jak do orderów to się wystawiają, a tych od czarnej roboty mają gdzieś
xyz
xyz 21.10.2020, 09:12
Z całym szacunkiem - maski źle założone u paru osób, uściski dłoni... A potem lament jak nauczyciele są narażeni na zakażenie COVID-19.
Mmm
Mmm 20.10.2020, 21:47
A gdzie ktoś z pracowników obsługi? to takze ich swięto!!!!w tym trudnym czasie powinni być chyba bardziej poszanowani bo niby kto sprząta ten syf i denzynfekuje co się da zeby bylo odkażone,montuje dozowniki, wykonuje pomiary temperatury pilnuje aby nikt niepożądany nie wszedł do budynku a wszczegulnosci bez maseczki no kto ?!ma się tych ludzi poprostu w d.....ie! Pracują za najniższą nawet premii nie mają bo pseudo starosta płacze ze powiatu niestać! Wstyd!!!
Priorytety
Priorytety 20.10.2020, 19:22
Noo pewnie nauczyciele najważniejsi dla nich co chwile podwyżka, a im pracować się nie chce. Dla innych kasy nie ma. Czas dać młodym się wykazać a nie emeryci.
lubanianka
lubanianka 20.10.2020, 15:11
a gdzie moj komentarz na temat odslonietego nosa jedne z nauczycielek uf
lubanianka
lubanianka 20.10.2020, 13:08
gratulacje milo ze ktos dziekuje za ciezka prace a jedna z pan ma odsloniety nos widac ze jest niedoinformowana i w jaki sposob uczy uczniow odpowiedzialnosci wstyd
Marzenna
Marzenna 20.10.2020, 12:49
Rąsia - (bez buzi ale i rękawiczki) kwiatek + wirusek na dodatek, i tak ta kamaryla pozbawiona rozsądku i świadomości zagrożenia połapała sobie po bakcylu... Czekamy na pierwsze sygnały kaszelku i zasmarkania.
Zbyszko
Zbyszko 20.10.2020, 12:44
A te trzy pudrowane edukatorki z to nie wiedzą jak się nosi maseczki?
Pan Starosta powinien im zwrócić uwagę.

Pozostałe