Wystartowały XIII Dolnośląskie Zawody o Puchar Burmistrza

  • 02.10.2020, 12:59 (aktualizacja 02.10.2020, 13:31)
  • red.
Wystartowały XIII Dolnośląskie Zawody o Puchar Burmistrza ŁCR

Podziel się:

Oceń:

Rozpoczęła się najważniejsza tegoroczna pływacka impreza w Lubaniu.

W piątek w pływalni MOSiR "Laguna” wystartowały XIII Dolnośląskie Zawody o Puchar Burmistrza miasta Lubań. W rywalizacji biorą udział kluby z całego kraju, m.in. z Poznania, Warszawy oraz Wrocławia.

- Gościmy ponad 30 klubów. Będziemy chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i wywalczyć pokaźną liczbę medali - powiedział trener Adam Musiał z UKS Orka Lubań.

W trakcie zawodów w hali sportowej będzie przeprowadzana transmisja LIVE, na którą organizatorzy zapraszają rodziców i osoby towarzyszące.
 Na teren pływalni będą wpuszczani tylko zawodnicy i trenerzy.

Wyniki na żywo można znaleźć na stronie megatiming.pl.

red.

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

omg
omg 03.10.2020, 02:23
ludzie w strefie żółtej a ten oszołom rozmnaża epidemie?
Uważny
Uważny 03.10.2020, 13:04
Nie obrażaj ludzi bo sam na 99% nic nie potrafisz zrobić co byłoby z pożytkiem dla dzieciaków ! Głoś swój sprzeciw pod kościołami,
salami weselnymi itp. bo tam maseczek nie ubierają ... Byłeś i widziałeś zawody ? zostały zachowane wymagane procedury super bohaterze covidowy od siedmiu boleści .
Agnes
Agnes 03.10.2020, 21:00
A Ty byłeś, widziałeś? Dzisiaj było chyba z 200 - 300 osób. Tylko kilka nosiło maski. Reszta stłoczona i wymieszana. Weszłam na chwilę i zaraz wyszłam. Korytarze pełne dzieci chodzących bez masek, dorośli też. To był tłum, który ignorował wszystko. Odległości między uczestnikami bez kontroli. Sprawdziłam byli tam ludzie z całej Polski!

Pozostałe