Ucieczka zakończona w rzece

  • 01.10.2020, 14:48 (aktualizacja 01.10.2020, 15:36)
  • sierż. Olga Łukaszewicz KPP Lwówek Śląski
Ucieczka zakończona w rzece KPP Lwówek Śląski

Podziel się:

Oceń:

Każdej nocy, gdy większość osób śpi, policjanci czuwają nad bezpieczeństwem. Szczególnie przyglądają się osobom oraz pojazdom poruszającym się „po mieście”. Tak było również dzisiejszej nocy, gdy funkcjonariusze zwrócili szczególną uwagę na Fita Punto, którym poruszało się 5 osób.

Podczas patrolu miejscowości Mirsk policjanci z Gryfowa Śląskiego zwrócili uwagę na pojazd Fiat Punto, który na widok radiowozu przyspieszył. Mundurowi postanowili sprawdzić powód nerwowego zachowania kierowcy. Mimo wydanych sygnałów do zatrzymania się, kierujący podjął ucieczkę przez miejscowość Mroczkowice, a następnie kontynuował jazdę drogą gruntową. Po przejechaniu kilkuset metrów kierujący wjechał do rzeki, w której pojazd się zatrzymał.

Jak się okazało 26-letni mężczyzna z powiatu lubańskiego, który podróżował z czwórką swoich znajomych z gminy Mirsk nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Nerwowe zachowanie zapewne spowodowane było działaniem amfetaminy i metafetaminy, pod wpływem której był mężczyzna.

Za jazdę pod wpływem środków odurzających, bez uprawnień oraz niezatrzymanie się do kontroli drogowej mężczyzna odpowie przed Sądem.

sierż. Olga Łukaszewicz KPP Lwówek Śląski

Zdjęcia (1)

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marco
Marco 01.10.2020, 23:42
No wlasnie pisalem ze mlodziez pije i cpa na potege i trzeba cos z tym zrobic bo nie bedzie mial kto na nasze emerytury pracowac .😲 No kurcze nie bedzie i coooooooo ? Klapa !
Igor
Igor 01.10.2020, 22:07
Przymusowa terpia dla każdego ćpuna za kierwownicą, na własny koszt 10 tyś kary z urzędu i 2 lata wrotki - zapobiegajmy wcześniej!
SIP
SIP 01.10.2020, 20:00
W powiecie Lwóweckim jest jeszcze policja . W powiecie Lubańskim to ze świeczką się nie znajdzie ...

Pozostałe