Nie uciekł policjantom

  • 29.09.2020, 13:34 (aktualizacja 29.09.2020, 13:43)
  • sierż. Olga Łukaszewicz KPP Lwówek Śląski
Nie uciekł policjantom

Podziel się:

Oceń:

Gryfowscy policjanci po krótkim pościgu, który zakończył się na ogrodzeniu jednej z posesji w Uboczu, zatrzymali 43-letniego mężczyznę. Powodem ucieczki był 7-letni zakaz prowadzenia pojazdów oraz fakt, iż znajdował się pod wpływem środków odurzających.

W nocy 28/29 września br. około północy policjanci z Komisariatu w Gryfowie Śląskim podjęli decyzję o zatrzymaniu do kontroli pojazdu marki VW. Mimo wydawanych znaków i sygnałów pojazd nie zatrzymał się, a kierujący podjął ucieczkę krętą drogą w Uboczu. Krótki pościg 43-latek zakończył uderzając w ogrodzenie jednej z posesji. Mężczyzna został zatrzymany.
Jak się okazało, powodem zachowania „uciekiniera” był fakt, iż posiada 7-letni zakaz prowadzenia pojazdów oraz to, że znajdował się pod wpływem amfetaminy i metamfetaminy, co potwierdziło specjalistyczne urządzenie Alere.

sierż. Olga Łukaszewicz KPP Lwówek Śląski

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

JOKER
JOKER 29.09.2020, 14:44
I co z tego, że go zatrzymali jak polskie przepisy nie działają na recydywistów. Proponuję jak w Brazylii sztachetami wymierzyć karę, na pewno będzie skuteczniejsza.
Cień
Cień 30.09.2020, 00:33
A jak by to byl twoj ojciec, to tez bys trzymal sztachete w reku, ja widze ze ty to taki maly sadysta, to zapisz sie do klubu tej kreatury Ziobro pewnie nie spelniony zyciowo jestes, są inne instytucje kare poniesie, juz samo to ze w tym chorym pisowskim kraju żyje.

Pozostałe