Mężczyzna zmarł w mieszkaniu

  • 16.09.2020, 13:36 (aktualizacja 16.09.2020, 22:13)
  • red.
Mężczyzna zmarł w mieszkaniu Zdjęcie otrzymane od czytelniczki eLuban.pl

Podziel się:

Oceń:

Wczoraj przed 18. lubańska Straż Miejska otrzymała zgłoszenie od mieszkańców bloku przy ul. Warszawskiej w Lubaniu, że z jednym z sąsiadów od dłuższego czasu nie ma kontaktu. Po klatce zaczął też smuć się nieprzyjemny zapach.

W związku z tym, że nikt nie otwierał a wewnątrz słychać było skowyczącego psa, na miejsce wezwano strażaków, którzy weszli do mieszkania. Niestety lokator już nie żył, a stan zwłok wskazywał na to, że zgon nastąpił już jakiś czas temu. Strażacy pracujący na miejscu swoją interwencję mieli określać jako jedną z najbardziej nieprzyjemnych w długim okresie czasu. Pies został odebrany przez rodzinę zmarłego.

red.

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Nikola
Nikola 17.09.2020, 17:49
Jeżeli chodzi o zgłoszenie to nie było od mieszkańców tylko od jednego lokatora którego zaniepokoił unoszący się po całej kładce swąd nie zbyt przyjemny jak i też brak kontaktu ze swoim lokatorem który był widziany bardzo często przez niego
Barbara
Barbara 17.09.2020, 08:01
Zadziwiające, pies był w mieszkaniu, a sąsiedzi gdzie byli??? Nikogo nie oskarżam. Ale jak w domu wielorodzinnym można żyć i nie zauważyć, że ktoś nie wychodzi. Obojętnie jaka ta osoba, rodzina jest.Daleko żeśmy zaszli, daleko...
Nikola
Nikola 17.09.2020, 17:52
Ponieważ to była osobą która wychodziła bardzo wcześnie rano wraz z psem i wracał po kilku bądź kilkunastu godzinach a jeżeli chodzi o psa to był bardzo dobrze ułożony
Nikita
Nikita 17.09.2020, 07:22
Pan Edward slusznie zauważył o funkcjonariuszach Straży Miejskiej jest tylko wzmianka otrzymali zgloszenie i nic .Pierwsi byli na miejscu zawsze są bo to do nich trafiają zgloszenia.Mają cieżką pracę użeranie się z ludzmi nie należy do przyjemnosci chodzenie po domach i sprawdzanie opału takze a teraz doszły jeszcze śmieci .Może Burmistrz ruszy głową i uczciwie zacznie płacić im za wykonywaną służbę dla miasta. Czas i pora to zrobić ,każdy chce byc uczciwie wynagradzany za wykonaną pracę! A nie siedzieć na wygodnym stołku w Urzedzie Miasta i brać ładną sumkę co miesiąc
Gość
Gość 18.09.2020, 17:14
Ja nie mogę czy mam rozumieć że straż miejska jest żle opłacana ?! Śmiech na sali !!!!
👍
👍 17.09.2020, 11:46
Nikt ich nie zmusza być w sm. W imce zarabia się lepiej niż SM wybrali tak to tak mają
Tymek
Tymek 17.09.2020, 10:13
Ktoś wie ile zarabiają w straży miejskiej?
Ja
Ja 17.09.2020, 11:35
Nie pytaj bo się załamiesz 😂
Edward
Edward 16.09.2020, 19:31
"Strażacy pracujący na miejscu swoją interwencję mieli określać jako jedną z najbardziej nieprzyjemnych w długim okresie czasu" a Strażnicy jak okreslali? Wszyscy pisza o strazakach, policjantach...
Wspolczuje straznikom takiej roboty i za uzeranie sie z ludzmi ktorym zawsze cos nie pasuje, za gowno nie pieniadz!
Bera
Bera 16.09.2020, 22:18
Edward w punkt. Lepiej tego nie mogłeś ująć.
lubanianka
lubanianka 16.09.2020, 18:57
przykre ze człowiek odchodzi w takich smutnych okolicznościach
Monika
Monika 16.09.2020, 15:15
Pies o imieniu Sonia bardzo mądra i ułożona rodzina oddała ją do schroniska.Życzę jej by znalazł się ktoś kto ją zaadoptuje ,na kochajacy spokojny dom.Ta psinka jest tego warta.Mam pieska dosć dużego i nie mogę jej wziąsć w innych okolicznosciach wzięłą bym ją.
Lesnianin
Lesnianin 17.09.2020, 19:40
Pies nazywa się Ksena. Pies jest u mnie i ma się bardzo dobrze. Pies przeżył traumę, była wygłodzona i odwodniona nie wspominając o widoku zmarłego Pana :(
Zabielski
Zabielski 17.09.2020, 22:44
Dobry wieczór. Mógłbym prosic numer telefonu do Pana bądź jakis kontakt ? Jestem synem Artura i chcialbym porozmawiac
Gość
Gość 17.09.2020, 08:17
Wziąć
Grzechu
Grzechu 17.09.2020, 07:43
A to nie mogli się psem zaopiekować? Mieszkanko w spadku pewnie chętnie przytulą ale pieska już nie.
Xyz
Xyz 20.09.2020, 22:47
Ale ty głupi jesteś pisząc to a nie znając bliskich zmarłego.... Głupi do cna....
Ja
Ja 16.09.2020, 22:15
Sonia a nie Ksena?!

Pozostałe