Nowe pracownie w szkołach powiatu?

  • 16.09.2020, 11:24 (aktualizacja 16.09.2020, 12:05)
  • Powiat Lubań
Nowe pracownie w szkołach powiatu?

Podziel się:

Oceń:

Jest na to ogromna szansa. Mowa tu o projekcie za ponad 3 miliony złotych. Nowoczesne wyposażenie dla szkolnych pracowni, a może wsparcie dla uczniów w rozwijaniu swoich umiejętności zawodowych?

Unia Europejska daje szansę na wsparcie projektów takich inicjatyw. Projekt Powiatu Lubańskiego przeszedł ocenę formalną.

- Projekt o nazwie ,,Wsparcie kształcenia zawodowego w powiecie lubańskim” przeszedł pozytywnie drugi etap oceny formalnej. Czekamy teraz na wynik oceny merytorycznej i strategicznej – mówi Walery Czarnecki, starosta lubański. 

W ramach projektu planuje się wyposażenie pracowni edukacyjnych w trzech szkołach ponadpodstawowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Lubański: ZSP im. Adama Mickiewicza, ZSZiO im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej oraz ZSP im. Stefana Drzewieckiego w Lubaniu. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na zakup wyposażenia, sprzętu oraz modernizację pracowni kształcenia zawodowego.

Powiat Lubań

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mino
mino 18.09.2020, 07:33
Panie Herakliusz - piszesz Pan jakimś średniowiecznym językiem....

karola
karola 16.09.2020, 14:03
A może starosta w końcu zrobi nowe boisko dla LO na Piaście? Tyle lat już tam jest syf, że chyba zapomniał że to obiekt powiatowy. Obecne wygląda jak zaorane pole.
Pan Herakliusz
Pan Herakliusz 16.09.2020, 12:14
Kilka złotych myśli o narodowej edukacji:
- Złote ornaty seksualnych baranów, edukatorów spod znaku krzyża rozświetlają mroczne umysły zdemoralizowanej ciemnoty zwanej owczarnią;
- Lata straszenia dzieci diabłem na religii skutkuje dożywotnim utrzymywaniem pseudo ochroniarzy w sutannach.
- Co by nie mówić, ale rzucenie człekokształtnej gawiedzi na kolana dźwiękiem dzwoneczka to jest z pewnością wielki sukces tresera;
=============
Ciąg dalszy niebawem nastąpi

Pozostałe