Numery do praktyk lekarskich

  • 15.09.2020, 13:15 (aktualizacja 05.11.2020, 12:39)
  • red.
Numery do praktyk lekarskich Pixabay

Podziel się:

Oceń:

Poniżej znajdziecie numery do niektórych lubańskich praktyk lekarskich.

Telefony alarmowe lekarzy - NZOZ „Medyk” S.C.

Rejestracja - 882 493 831
Bogusław Grzesiak - 882 493 807
Krzysztof Kowalik - 882 493 840
Andrzej Wydra - 882 493 824
Urszula Żółkowska - 882 493 849

W sprawach pilnych kontaktować można się w godzinach 8.00 - 18.00.


Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Vita" Praktyka Lekarska Kazimierz Kawecki

Tele porady - 75-721-47-94

Recepty - 882-495-916
e-mail: [email protected]

Praktyka Lekarska "Robert Komendziński, Dariusz Pawłowski" s.c. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Rejestracja - 576-945-209


Placówki, które chciałyby opublikować swój numer celem możliwości skontaktowania się pacjentów w nagłych przypadkach prosimy o kontakt.

red.

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kos
Kos 12.11.2020, 14:35
Na tym wirusie kazdy musi zarobic a o szczepionkach to nawet nie wspomne ,taki to biznes .Panie nie odbieraja telefonow bo przez telefon trudno wcisnac kaske do doktorowej kieszeni .a prywatnie to juz mozna ,oj mozna .
Cień
Cień 09.10.2020, 07:27
Jak ktos stary to moze być schorowany czasy komuny daly mu w kość, ale tacy do 45 roku zycia nie wstydzicie sie chodzic do lekarza? Selekcja naturalna za ciecy jestescie ziemia was nosić nie chce, chyba a jak czeka taki, i taka w kolejce do lekarza brzuch, zad jak u krowy, to w ciągu godziny co 10 minut lata papierocha zapalić porażka
Iga
Iga 12.11.2020, 11:05
Wogle nie powinni przyjmowac takich palaczy, alkocholikow, itp tylko kolejke blokują tym potrzebujacym, cale zycie nie dbali o siebie teraz *** zawracaja
Dan
Dan 06.10.2020, 10:49
Wszyscy lekarze pierwszego kontaktu za udzielanie porad telefonicznych powinni stracić prawo do wykonywania zawodu. Telefonicznie to se można abonament przedłużyć na tv a nie diagnozować pacjenta.
Aga
Aga 08.11.2020, 23:38
Robią co mogą człowieku! W Medyku 4 lekarzy. Jak Ty to sobie wyobrażasz, kto będzie nas leczył jak Oni zachowują? ! Lepsza taka porada niż żadna. W Meksyku lekarze bynajmniej odbierają tel. I chcą tej pomocy udzielić. Przemyśl tak bezsensowne komentarze w tak trudnych warunkach, jakie mamy teraz.
Dzisiaj, 10:49
Dzisiaj, 10:49 06.10.2020, 13:20
@ Dan Myślisz że lekarzom to sprawia ulgę czy przyjemność ? Szukaj autorów tego pomysłu .
B
B 07.10.2020, 10:13
Bez przesady, prywatnie przyjmują i wszystko jest ok.
Bella
Bella 05.10.2020, 20:24
Panie rejestrujące w przychodni Twój Lekarz masakra... Wiecznie oburzone, niemiłe zero empatii. Zachowują się jakby siedziały tam za karę zresztą w Medyku nielepiej. Zawsze można zmienić pracę DROGIE PANIE. Najlepiej na taką,która nie wymaga kontaktu z ludźmi.
Pacjent
Pacjent 30.09.2020, 22:20
Dożyliśmy czasów kiedy lekarz może nas nie przyjąć kiedy jesteśmy chorzy!
Dziwny ten kraj
Dziwny ten kraj 30.09.2020, 10:15
Dlaczego lekarze nie przyjmują na kase chorych a prywatnie przyjmuja bez problemu Czy prywatnue to nie ma zagrożenia zakażeniem korona ?
Krystyna
Krystyna 30.09.2020, 06:45
Przychodnia Medyk to porażka ,nigdy nie były panie pielęgniarki grzeczne a juz telefon to jak milion w totolotka wygrać. Szukam przychodni bardziej otwartej dla ludzi
Krzysiek
Krzysiek 11.10.2020, 10:10
W tym grajdole niczego sensownego nie znajdziesz. Taka jest smutna prawda.
Amadeusz
Amadeusz 26.09.2020, 22:22
Kołobrzeg: Sanepid poszukuje uczestników mszy zwanej świętą!
Sanepid w Kołobrzegu poszukuje uczestników piątkowej mszy świętej odprawionej w Bazylice Konkatedralnej pw. Wniebowzięcia NMP. "Uczestniczyła w niej osoba z potwierdzonym wynikiem dodatnim na COVID-19" - czytamy w komunikacie.
=============
Jakże to? Przecież Pod Twoją obronę uciekamy się święta boża rodzicielko...
Bellisima
Bellisima 26.09.2020, 14:53
Ci co nie noszą maseczek (przyłbic) nie powinni obiegać się o szczepienia ochronne przed grypą i Coviod-19
Hans
Hans 01.10.2020, 14:08
A broń Boże , możesz zaszczepić się dwa razy ,weź moją ,cyrkowcu
Zbyszko
Zbyszko 24.09.2020, 13:35
Dzisiaj (24 września) padł rekord ilości zakażeń = 1136 w tym 58 na Dolnym Śląsku. Kilku lubańskim idiotom te dane nie przemawiają do rozumu - jeżeli w ogóle go jeszcze mają. To dowód, że pan buk nie wszystkich jednako w ten organ wyposażył.
Junkers
Junkers 23.09.2020, 08:59
Z tego co mówiła znajoma, to w okolicznych wsiach nie ma problemu z dostaniem się do lekarza. Tylko w Lubaniu ten wirus jest groźny? A w Zarębie i Siekierczynie już nie?
Dawko
Dawko 21.09.2020, 22:36
Każdy ma prawo wyboru:
Wizyta prywatna albo teleporada na NFZ w przychodni :)
Można się tylko pośmiać bo szkoda nerwów.
R27
R27 17.09.2020, 13:57
Masakra lekarze specjaliści przyjmują bez problemu a lekarze z poz pozamykani i niby lecza przez telefon .Wszyscy wiedzą i nikt nic z tym nic nie robi .
xyz
xyz 17.09.2020, 12:39
jaja sobie robicie z tymi telefonami...???? wszedzie w szpitalach i przychodniach specjaliści i inni przyjmują normalnie z zachowaniem zasad, maseczka rekawiczki i dezynfekcja , a te konowały zamknęły drzwi i siedza sobie za nasze pieniadze...???? zarabiaja po 20-35 tyś miesiecznie i jeszcze przez telefon beda leczyć...???!!!???
a najlepsze są pielegniarki, które wrzeszczą na ludzi jak ktoś zapuka do drzwi, a same ***ja po sklepach bez masek i jeżdżą wszedzie jak każdy inny.... tacy to dobrze maja.... gratuluję...ja bym już ogień podłożył żeby ich wykurzyć z tych gabinetów.... bo nerwy ludzie biorą jak ze zdrowiem muszą wszedzie prywatnie chodzić bo nie wystawi skierowania łaskawie nigdzie bo covid....
Bn
Bn 16.09.2020, 08:58
To już jest żałosne, teleporady. Lekarze boją się swoich pacjentów. Teraz wszysykiemu winny będzie wirus. Ciekawe czy prywatnie też dają telefoniczne porady,
Abc
Abc 16.09.2020, 07:44
Miesiąc temu dzwoniłam przez tydz po 20 razy dziennie tylko po skierowanie do specjalisty... Nie dodzwoniłam się więc jestem zmuszona chodzić prywatnie .. poszło już 360 zł i jeszcze kilka wizyt przede mną... Po co opłacam składki jeśli nie mogę skorzystać z wizyty na NFZ bo nikt nie odbiera tel???
Pacjent
Pacjent 16.09.2020, 06:44
Moze wyjasnimy ta sprawe i zapytamy pielegniarki z przychodni MEDYK dlaczeg nie odbieraja telefonu
Dawko
Dawko 21.09.2020, 22:37
Tam przecież nigdy nie odbierali, co się miało zmienić??
Dawna lubanianka
Dawna lubanianka 15.09.2020, 23:28
Ja juz nie mieszkam od kilku lat w Lubaniu i do mojej przychodni nigdy nie ma problemu z dodzwonieniem sie.. Zawsze odbierają :) a w Lubaniu to jedna wielka PORAŻKA... Kiedyś potrzebowałam zarejestrować tatę to nikt nie odebrał a jak przyjechałam to usłyszałam ze już nie ma miejsc... Nie pozdrawiam Pań z przychodni na okrzei.. A Ci co mają prywatną opiekę medyczną w pracy to pamiętajcie żeby z tego korzystać
Lubanianka
Lubanianka 15.09.2020, 18:27
Tydzień temu 28 razy dzwoniłam w sprawie recepty!!!
rozżalona
rozżalona 15.09.2020, 16:23
co mi z tego n.jak telefony sa i tak nie odbierane ,można dzwonic do us...ej śmierci a ine i tak nie odbieraja.To moze tak np.dla tych pielęgniarek zrobic teleporady w sklepach,w albo na straz pożarną,albo policjii w razie pożaru lub kradzieży...

Pozostałe