Kolizja w Pisarzowicach

  • 11.09.2020, 15:17 (aktualizacja 11.09.2020, 15:50)
  • red.
Kolizja w Pisarzowicach

Podziel się:

Oceń:

Dziś na kilka minut przed 14. na DK 30 w Pisarzowicach doszło do kolizji dwóch aut osobowych. Do zdarzenia doszło, gdy kierująca Citroenem była zmuszona gwałtownie hamować.

W stronę Zgorzelca jechała kolumna aut, w pewnym momencie z pobocza do ruchu włączył się van, którego kierowca chwilę wcześniej zabierał kogoś czekającego przy drodze. W tym momencie, auta jadące w kolumnie zaczęły gwałtownie hamować. Kierująca Citroenem, która jechała jako pierwsza zdołała na czas zatrzymać auto. Niestety sztuka ta nie udała się kierowcy BMW, który jechał za nią.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, a kierowca BMW został ukarany mandatem karnym. Na miejsce zadysponowano strażaków JRG Lubań, policję oraz zespół ratownictwa medycznego, który został zadysponowany aby sprawdzić stan zdrowia podróżującego Citroenem dziecka.

red.

Zdjęcia (7)

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

OjciecR
OjciecR 13.09.2020, 15:49
po prawej stronie na poboczu ciągła linia czy kierowca Vana te wyłapal mandat?
Krzysiek
Krzysiek 12.09.2020, 07:16
Kolejny zimny łokieć :)
Zizu
Zizu 11.09.2020, 21:52
Po pierwsze ten van nie miał prawa się w tym miejscu zatrzymać i zabierać autostopowicza bo jest tam linia ciągła. Tak się kończy jazda na zderzaku z nadmierną prędkością w połączeniu z brakiem umiejętności.
Strażak
Strażak 11.09.2020, 21:19
Pozdrowienia dla Adama i Romana z PSP Lubań. Uśmiechy na zdj nr 1 muszą być 😁
XD
XD 11.09.2020, 21:04
No właśnie co z kierowcą vana wnioskując z opisu ewidentnie wymusił.
Ja
Ja 11.09.2020, 20:14
Kierowca włączający się do ruchu powinien ogarnąć lusterka... Niestety dużo ludzi ich nie używa i inni na tym cierpią. Uwielbiam ,,DLW,, sama nie raz wyjechałabym im w tyłek, żeby nie mój refleks... Jak hamują to do dechy... Nauczyłam się już trzymać podwójny bezpieczny odstęp przed tą rejestracją.
RYSIEK
RYSIEK 11.09.2020, 19:52
Widzisz z tyłu BMW-ypadek. Jak siądzie na tylny zderzak to hebel i ubezpieczyciel ***a wyremontuje nam szrota.
ww
ww 11.09.2020, 18:28
Fabryka bmw nie nadąża z produkcją aut
Lulek
Lulek 11.09.2020, 17:51
Te p********* w BMW uwielbiają jakiś krótki czas jechać "ba ***" tylko po to aby w pewnym momencie zaszpanować jakie to mają przyspieszenie - ten widocznie nie zdążył. A jeszcze jak widzi że przed nim kieruje kobieta - to dopiero ma podniecenie....!
kierowca trabanta
kierowca trabanta 13.09.2020, 15:24
Tylko jak zobaczyć kto kieruje autem przed nami-rentgen w oczach?Jadąc za autem widziz tył auta a nie widzisz kierowcy,chyba że sie podniecasz jak widzisz wydech haha
Dagna
Dagna 11.09.2020, 17:48
Wygląda na to że kolejny i***** z BMW? Niemcy nie nadążą tych gratów importować do Polski....
BmW
BmW 14.09.2020, 01:08
chciałoby się mieć takiego grata , tyle ze nie stać. Dziady wszystkim zazdroszczą.
PL
PL 11.09.2020, 17:22
Kierowca BMW dostał mandat, a co w takim razie z kierowcą vana, który sądząc po opisie ewidentnie wymusił pierwszeństwo?
avanti
avanti 15.09.2020, 01:52
Jakie to ma znaczenie, czy ktos wymusil pierwszenstwo, czy nie? Gosc odjechal w sina dal i tyle go widzieli, a kierowca BMW dostal mandat, za to, ze nie zachowal odpowiedniego odstepu. Dokladnie taka sama sytuacja bylaby gdyby na droge przed Citroenem wyskoczylby zajac lub pies.
Buuuu
Buuuu 11.09.2020, 17:10
I znowu bmw ajajajaj osoba która kupuje beeme powinna z automatu zostać ********** razem z tym autem
Wielki Fan wypadkow z udzialem bmw
Wielki Fan wypadkow z udzialem bmw 11.09.2020, 16:49
No teraz to sie zesrałem ze smiechu kolejne bmw w tamtym tygodniu nawojowie, i za henrykowem w strone godzieszowa ale jaja czekamy na jeszcze uwielbiam was tyle rozrywki dajecie nam i pracy dla mechanikow i nie tylko interes sie kreci
Rozbawiony
Rozbawiony 11.09.2020, 21:09
Zmieniłeś chociaż pampersa?.
Igor
Igor 11.09.2020, 16:12
Główka !!! Jak się pasów nie zapina..

Szyba w BMW wytrzymuje mocniejsze strzały bez odprysków :))

Pozostałe