Olszyna. Na podwójnym gazie uderzył w słup

  • 11.08.2020, 13:54 (aktualizacja 11.08.2020, 14:25)
  • red.
Olszyna. Na podwójnym gazie uderzył w słup

Podziel się:

Oceń:

Dzisiejszej nocy policjanci drogówki zatrzymali w Olszynie 24-latka, który nie zmieścił się w drodze i uderzył autem w słup średniego napięcia.

Do zdarzenia doszło około 3:30 na ul. Rzecznej w Olszynie. 24-latek jadąc wąską drogą nie zmieścił się w jej granicach i lewą stroną Audi uderzył w słup średniego napięcia. Szczęśliwie nie udało się mu obalić konstrukcji, bo nie wiadomo jak dalej potoczyłyby się zdarzenia. Mężczyzna do czasu przyjazdu policji pozostał na miejscu.

Przybyły na miejsce patrol poddał go badaniu alkomatem, które wykazało około 2 promili alkoholu w wydychanym powietrzu.

Na miejsce zadysponowano policję, JRG PSP w Lubaniu, OSP Olszyna oraz pogotowie energetyczne.

red.

Zdjęcia (10)

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Lagunafun
Lagunafun 13.08.2020, 12:00
Panie Okej może to Pan tak ***l albo Pana synek???
Dodgefun
Dodgefun 13.08.2020, 11:55
Dzieki Panu okiey za wstawienie się
, ten co pisal na temat braku kultury to chyba sam wlasciciel albo ktos z bliskich osób bo by się tak nie obóżył, phe koleś dla ***i nie mam ani kultury ani szacunku. Masakra .
Gość
Gość 14.08.2020, 09:37
Nikt się tu nie oburzył to Pan to odebrał jako atak ja grzecznie poprosiłam i wytłumaczyłam Pana błąd :))
Gosc
Gosc 11.08.2020, 23:42
W warszawie
baazyl1
baazyl1 11.08.2020, 21:54
Szkoda że to slup oporowo-narożny czyli mocny. Powinno mu się to zwalić na cymbał i wypalić tą sieczkę. A nie daleko przeczkole.
Kk
Kk 12.08.2020, 13:10
Kolego po pierwsze ,, przedszkole“,
,, niedaleko" a po drugie co to za argument bo niedaleko przedszkole to była godzina 3:30 także dzieci tam nie było
Dodgefun
Dodgefun 11.08.2020, 21:21
Phe zadna nowosc, samochod stoi teraz u Pana Piota K w Gryfowie i czeka na naprawę, ktora pozwoli lamusowi znowu ***ć i rozbijać się na drogach .
Gość 3
Gość 3 14.08.2020, 09:50
Chłopak się zdenerwował wypił i popełnił błąd siadając za kierownicę (żałuję że tak zrobił) ale mogę przysiąść że to się nie powtórzy. Każdy ma chyba prawo popełnić błąd nawet taki nie sądzi pan?
Okej
Okej 12.08.2020, 13:14
Mądry człowieku ten samochód stoi u właściciela na podwórku. Proszę także o zachowanie kulturki bo widzę brak u Pana tego, pozdrawiam :)
Okiey
Okiey 12.08.2020, 15:45
U jednego brak kulturki w wyrażaniu myśli - a u drugiego brak kulturki zachowania się na drodze - razem BRAK KULTURY
Klara
Klara 11.08.2020, 20:57
Natomiast niemieccy policjanci ścigali ostatnio młodego (24) Polaka, który ukradł furgonetkę mercedes sprinter. Funkcjonariusze mieli z nim spore kłopoty, albowiem na autostradzie A4 wyskoczył z pędzącego auta i próbował uciec w pole kukurydzy. Niemcy osłupieli. Sceny jak z filmu.
Czyli podtrzymujemy model: „Polak-złodziej”
Kradną codziennie w Niemczech. Nawet nie piszą o tym w gazetach bo to już codzienność. W początkach corony jak Polska zamknęła granicę na Zachód, złodziejstwo w Niemczech spadło do zera.
.
. 11.08.2020, 17:13
Znowu olszyna i pijanj ludzie albo nacpani gddie jest k... policja nic nie robia ludzie jezdza jak chcą
Grzybiarz
Grzybiarz 11.08.2020, 21:17
Policja pilnuje lasów razem ze strażą leśną nie do wiary.,by tym z wiejskiej nie zginelo ani jedno drzewo
preczzcovid
preczzcovid 11.08.2020, 20:05
Policja ma ważniejsze sprwy, za brak kagańca po sklepach ludzi ścigają :D
jaa
jaa 11.08.2020, 17:09
co oni mają w głowach ????
Wow
Wow 12.08.2020, 10:27
Raczej czego im brakuje w tych opakowaniach na mozg,wina komendanta jeden wyjazd wokół komina i widać jak wyprzedzają na ciągłej,auta dymią,co drugi z telefonem przy uchu ,albo odpisuje ostatnio widziałem stan opon w tajniackim oplu to max,3 mm jak oni już jeżdżą na łysych oponach to czas w kasku jeździć straszno
Aldi
Aldi 11.08.2020, 16:51
A to nie te audi na niemieckich tablicach ci tak zapier.... ostatnio po okolicach?
Sławoj
Sławoj 13.08.2020, 16:11
Bylem ostatnio w Olsztynie co sie dzieje na obwodnicy to porażka tsm siebie autostradę Niemiecką zrobili jeżdżą jak na torze wyścigowym, policji naprwno tam nie ma spia w nocy w krzakach😄😄😄

Pozostałe