Wakacyjne zajęcia z GOKiS

  • 08.08.2020, 08:15
  • GOKiS
Wakacyjne zajęcia z GOKiS GOKiS

Podziel się:

Oceń:

Zajęcia sportowe, taneczne, zabawy w plenerze to kolejne wakacyjne propozycje Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu dla młodych mieszkańców Gminy Lubań.

Na przełomie lipca i sierpnia dzieci mogły spędzić aktywnie i wesoło czas w gronie kolegów i koleżanek. Na placu rekreacyjnym w Nawojowie Śląskim odbyły się zajęcia sportowo-rekreacyjne z elementami pierwszej pomocy, prowadzone przez Martę Łuńczuk.  Dzieci nie tylko świetnie się bawiły, ale także  zyskały wiedzę i umiejętności z zakresu udzielenia pierwszej pomocy oraz właściwego postępowania w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia.

W Radostowie natomiast odbył się cykl zajęć tanecznych, które poprowadził instruktor Adrian Mleczek. Uczestnicy spotkań mogli spróbować swoich sił w tańcu nowoczesnym, pobawić w rytm muzyki, a także być może odkryć swą taneczną pasję.

GOKiS zaplanował jeszcze dwa plenerowe spotkania z Wędrownym Teatrem Lalek Małe Mi, które odbędą się w dniach 22-23 sierpnia w Jałowcu i Nawojowie Śląskim. W imieniu organizatora zapraszamy dzieci i rodziców do udziału.

Zdjęcia z wakacyjnych zajęć z GOKiS znajdziecie tutaj.

GOKiS

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rt
Rt 08.08.2020, 15:02
A po zajeciach -----KWARANTANNA dla całej rodziny .
On
On 09.08.2020, 11:31
OBY NA KWARANTANIE SKONCZYŁO SIE

Pozostałe