Dzielnicowy z Leśnej odwiedził uczestników obozu harcerskiego

  • 07.08.2020, 07:06 (aktualizacja 07.08.2020, 10:46)
  • asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń
Dzielnicowy z Leśnej odwiedził uczestników obozu harcerskiego

Podziel się:

Oceń:

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Leśnej odwiedzili uczestników obozu harcerskiego rozbitego na terenie gminy Leśna. Policjanci sprawdzili czy w obozie przestrzegane są podstawowe zasady bezpieczeństwa oraz udzielili opiekunom i obozowiczom cennych wskazówek.

W słoneczną środę funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Leśnej przeprowadzili spotkanie profilaktyczno-kontrole z uczestnikami obozu harcerskiego Stowarzyszenia Harcerstwa Katolickiego Zawisza Federacja Skautingu Europejskiego stacjonującego na terenie działania lubańskiej jednostki policji. Jest to już kolejne spotkanie w ramach akcji „Bezpieczne wakacje 2020” ukierunkowanej na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży wypoczywających na naszym powiecie.

Tym razem funkcjonariusze przypomnieli o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa w terenie leśnym, przypomniano numery alarmowe oraz poinformowano o sposobie postępowania podczas nieprzewidzianych zagrożeń. Policjanci zwrócili również uwagę na obecnie obowiązujące obostrzenia mające związek z ciągle trwającą epidemią kornawirusa.

asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń

Zdjęcia (2)

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

hart
hart 07.08.2020, 19:18
Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego Zawisza Federacja Skautingu Europejskiego co to za twór pytam się jako Harcerz ZHP 33 BDSH

Pozostałe