Dachowanie pod wpływem

  • 28.07.2020, 10:28 (aktualizacja 28.07.2020, 11:24)
  • Źródło: lwowecki.info
Dachowanie pod wpływem Zdjęcia lwowecki.info

Podziel się:

Oceń:

Wczoraj przed 14. na drodze biegnącej przez Łupki koło Wlenia doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Okazało się, że kierowca i pasażer znajdowali się w stanie upojenia alkoholowego.

Kierujący samochodem osobowym jadąc od strony Lwówka Śląskiego w kierunku Wlenia stracił panowanie nad pojazdem, zahaczył pobocze, rów po prawej stronie drogi po czym auto dachowało. Ani kierowcy ani pasażerowi – mieszkańcom powiatu lwóweckiego – nic poważniejszego się nie stało. Mężczyźni z pomocą mieszkańców miejscowości opuścili samochód. Przyczyny zdarzenia wyjaśnia lwówecka policja, jednak już w tej chwili wiadomo, że tak kierowca jak i pasażer byli pod znacznym wpływem alkoholu – po ok. 3 promile w wydychanym powietrzu, co potwierdza sierż. Olga Łukaszewicz z KPP Lwówek Śląski.

Informacja o zdarzeniu do dyżurnego powiatowego stanowiska kierowania w Lwówku Śląskim wpłynęła kilkanaście minut przed godziną 14. Na miejsce natychmiast zadysponowano dwa zastępy strażaków JRG w Lwówku Śląskim oraz OSP Wleń, a także patrol policji i zespół ratownictwa drogowego.

Źródło: lwowecki.info

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe