Skodą w płot

  • 27.07.2020, 15:30 (aktualizacja 27.07.2020, 16:15)
  • red.
Skodą w płot

Podziel się:

Oceń:

Auto zjechało z drogi, rozbiło przydrożny płot i zatrzymało się w ogródku. Po zdarzeniu kierowca nie potrafił wytłumaczyć, jak do tego doszło.

Kilka minut po 14. na drodze biegnącej przez Zarębę doszło do kolizji. Kierowca Skody jadąc od strony Lubania w pewnym momencie zjechał na przeciwległą stronę jezdni, przejechał chodnik, rozbił płot i wpadł przodem auta do przydrożnego ogrodu.

Kierowca, z którym rozmawialiśmy po kolizji twierdził, że nie pamięta co się stało i nie potrafił wytłumaczyć jak doszło do tego zdarzenia.

Szczęśliwie mężczyźnie nic się nie stało, a droga i chodnik, które przeciął autem w chwili zdarzenia były puste. Badanie kierowcy alkomatem nie wykazało obecności alkoholu w wydychanym powietrzu.

Na miejsce zadysponowany został patrol policji, JRG Lubań oraz OSP Siekierczyn.

red.

Zdjęcia (5)

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zaręba
Zaręba 28.07.2020, 10:26
Tak, bo skoda to demon prędkością niczym ferrari i starszy pan za kierownica to prawie jak Kubica wasze wnioski wysane z du... są mega puste.
wsa
wsa 28.07.2020, 12:14
Skoro "starszy pan " powoduje śmiertelne zagrożenie, to może powinien siedzieć na d... zamiast siadać za kółkiem,
Klm
Klm 28.07.2020, 09:46
Komentujecie a gów.. o wiecie!! Tacy zawsze mają najwięcej do powiedzenia!
Igor
Igor 28.07.2020, 09:34
Może dostał alert z ProteGO Safe, żar z fajki na (...), nie widział przez chwilę drogi (słońce), pierwszy sympton nieropoznanej cukrzycy, ciśnienie, zdenerwowanie, rozkojarzenie.... lub ktoś nie dokręcił zawieszenia........ droga hamowania przy 50 to nie szerokość połowy jezdni.. Jak widać każdy z mieszkańców Zaręby ma sprzęt do pomiaru szybkości przed domem...
Xyz
Xyz 28.07.2020, 08:06
No właśnie... gdzie jest policja??? Były dziury przez zarebe to było bezpieczniej..

Leon
Leon 28.07.2020, 10:36
Policja pilnuje lasów ,by złodziejom z wiejskiej nie zginęło ani jedno drzewo.a my Polacy jak chcemy do lasu to sobie wlonczcie w telewizorze las,albo plakat rozwiescie w mieszkaniu do lasu wstęp wzbroniony dom,praca, kościół ,i do sklepu resztę wybijcie sobie z głowy chyba że Zbigniew Z pozwoli w co wątpię
Haha
Haha 28.07.2020, 07:51
Fakt jest taki, że zostało stworzone zagrożenie na drodze i to ogromne! Tylko śmieszy mnie fakt, że był jeden świadek a wszyscy komentuja zdarzenie jakby siedzieli na miejscu pasażera. Ludzie...,, którzy tak strasznie tu krzyczą, wierzę mocno, że Wy jeździcie bezpiecznie i możecie powiedzieć o tym z ręką na sercu.
😂😂😂😂😂
😂😂😂😂😂 27.07.2020, 22:34
Tolek to tu rozbiłeś czoło? 😂😂😂
Tolek czoło jest wesoło 😂😂
😛
😛 27.07.2020, 22:33
A jak policja zacznie mierzyć prędkość to zaraz że pieniędzy szukają albo radar przekłamuje. Cała Polska
Xyz
Xyz 27.07.2020, 22:02
A Ty ,, W terenie zabudowanym 50km/h,, byłeś w jego skórze że się tak irytujesz ? Ciekawe czy byłbyś taki cwany jak by twoje dziecko bądź ktoś z rodziny szedł wtedy chodnikiem i został poszkodowany. Jak by jechał przepisowo aż tak by nie wyrżnął.
Roman
Roman 27.07.2020, 22:02
Tak się kończą wyścigi na krętej wiejskiej drodze.
mieszkanka
mieszkanka 27.07.2020, 21:42
Niektórzy chyba uważają, że ta droga to autostrada.
Aaa
Aaa 27.07.2020, 19:40
Parę metrów dalej kolejny idiota wyladowal na czyjejs posesji i chodniku. Najpierw raz na jakis czas, potem co tydzien, a teraz juz dwa wypadki na dzien. Co robi i gdzie jest policja do jasnej cholery!!!!! Bo na oewno nie na trasie luban-zareba
Lesniczy
Lesniczy 28.07.2020, 10:38
Policja w lesie lasu przed złodziejami pilnuje
aiaia
aiaia 28.07.2020, 07:09
Dokładnie jeszcze kiedys stali a teraz to juz wcale policji nie widac ,moze ludzie bardziej by sie kontrolowali. Bo niektórzy jeźdza jak ***e.
W terenie zabudowanym 50/h
W terenie zabudowanym 50/h 27.07.2020, 19:36
Drogi Panie lub pani Mieszkaniec Zaręby czy byłeś,/byłaś świadkiem, że tak pięknie oceniasz sytuację? Widziałeś to zdarzenie i jak do niego doszło? Znasz tego człowieka, że już łatkę przypiąłes? Do oceniania to wszyscy, ale czy każdy jeździ przepisowo? Na to pytanie to sami już sobie ludzie odpowiedzcie.. Niech każdy zacznie od siebie a zrobi się naprawdę bezpiecznie!!! Nigdy nie słyszałeś, że ktoś zwyczajnie zasłabł za kierownica?
Ijh
Ijh 27.07.2020, 21:32
To w Zarebie coś czesto słabną za kierownicą
Fan wypadków z udziałem BMW
Fan wypadków z udziałem BMW 28.07.2020, 10:40
Ale słabną kierowcy BMW ta skoda to przypadek
fazi
fazi 27.07.2020, 17:45
Najlepiej udawać greka i świrować.Faktem jest że spowodował duże zagrożenie za co powinien stracić prawo jazdy na dłuższy czas.Dając ludziom prawko dają ludziom narzedzie które może odebrać życie innej osobie.Przez zarębe powinno być 30 km/h jak jest to w wioseczkach w niemczech
Mieszkaniec Zaręby
Mieszkaniec Zaręby 27.07.2020, 17:38
A co z tą drugą kolizją ? Jechałem z pracy to widziałem nie daleko tego zdarzenia jeszcze jedno auto w żywopłocie przed zjazdem na Wesołówke .
Mieszkaniec Zaręby
Mieszkaniec Zaręby 27.07.2020, 17:01
Nie pamięta co się stało . Śmiechu warte. Mógł wolniej jechać to by może pamiętał wtedy. To jak szybko samochody jeżdżą przez Zarębe to jest koszmar. I nikt z tym nic nie robi. Na co czekają aż ktoś zginie któregoś dnia idąc chodnikiem czy jadąc rowerem ? Przecież ostatnio średnio co 2 tygodnie jakaś kolizja. A kontroli jak nie było tak nie ma.
Precz z dulszczyzną!
Precz z dulszczyzną! 27.07.2020, 18:13
Jeżdżą szybko nie tylko ci, co im spieszno się wydostać z Zaręby do domu, gdziekolwiek on się znajduje, ale i ci, co w Zarębie mieszkają, i to najszybciej da się skontrolować. Te beemki i audice (i nie tylko) co nie mogę zniżyć się do przestrzegania 50 km/h, tylko minimum 80-90, żeby pokazać, że mają dobre auta, które corocznie im ksiądz poświęci, bo tak wypada, bo do "somsiadka" powie, a niech "somsiadowi" oko zbieleje, zastaw się a postaw się, jakie to polskie... Śmiechu warte póki dziecko nie zginie na drodze na tych krętych zakrętach, żuli utrzymujących ABC itp nie szkoda.
Jeremi
Jeremi 27.07.2020, 16:27
Jeśli już mowa o driftowaniu po ulicach, to czy policja już złapała tego który im uciekał z piskiem opon wchodząc w zakręty po os. Piastów w sobotę wieczorem?
Hans
Hans 29.07.2020, 09:55
szukają ,ale nie znajdą .

Pozostałe