Zatrzymano Polaka poszukiwanego za usiłowanie zabójstwa

  • 24.07.2020, 12:41 (aktualizacja 24.07.2020, 12:45)
  • eLuban pl
Zatrzymano Polaka poszukiwanego za usiłowanie zabójstwa

Podziel się:

Oceń:

Funkcjonariusze Straży Granicznej i niemieckiej Policji ze Wspólnej Polsko-Niemieckiej Placówki w Ludwigsdorfie wytypowali do kontroli samochód osobowy. W trakcie kontroli dokumentów osób jadących tym pojazdem okazało się, że pasażer poszukiwany jest przez Policję za usiłowanie zabójstwa.

Wczoraj 23 lipca funkcjonariusze polsko-niemieckiego patrolu pełniąc wspólnie służbę na DK 94 wytypowali do kontroli samochód osobowy marki Lexus na polskich numerach rejestracyjnych. Podczas legitymowania okazało się, że jako pasażer autem podróżuje 35 –letni Polak, który od marca 2019 roku poszukiwany jest na podstawie listu gończego przez Prokuraturę Rejonową w Żyrardowie w celu zastosowania środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Powodem poszukiwania był jego udział w bójce i pobiciu z następstwem ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Polaka poszukiwała także Policja w Żyrardowie. Mężczyzna podejrzany jest o usiłowanie zabójstwa.

Dodatkowo, w trakcie zatrzymania funkcjonariusze stwierdzili, że poszukiwany 35-letek ma przy sobie blisko 19 gram amfetaminy o wartości ponad 2,2 tysiąca złotych i jest pod wpływem substancji odurzających.

Po sporządzeniu dokumentacji służbowej poszukiwany został przekazany funkcjonariuszom Policji ze Zgorzelca.

eLuban pl

Zdjęcia (2)

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ceo
Ceo 26.07.2020, 01:54
Jakość pisania artykułów i składnia gorsza niż u pierwszoroczniaka z dyskektyzmem. Co znaczy to zdanie '' Polaka poszukiwała także Policja w Żyrardowie. Mężczyzna podejrzany jest o usiłowanie zabójstwa. '' gdyby nie 5 krotne powtórzenia to artykuł miałby 3 wersy.

😎
😎 25.07.2020, 08:51
Straż Graniczna lepsze wyniki niż policja? :)
Wcześniej gungster z Piasecznej z wiadrem mety. Brawo panowie. W was siła.
Jano
Jano 24.07.2020, 16:46
Różowe jak w Breaking Bad.

Pozostałe