Gala Laureatów z Covidem w tle

  • 09.07.2020, 15:09 (aktualizacja 09.07.2020, 18:07)
  • PCE w Lubaniu
Gala Laureatów z Covidem w tle PCE w Lubaniu

Podziel się:

Oceń:

XIX Gala Laureatów przypadła w okresie pandemii koronawirusa i zapisze się w historii Powiatowego Centrum Edukacyjnego w Lubaniu oraz szkół i placówek jako inna niż wszystkie, dotychczas organizowane. Jednak mimo trudnych warunków konieczne było podsumowanie wspólnej pracy w rozwijaniu wspierania uzdolnień dzieci i młodzieży.

W związku z faktem, iż nie można było w tym roku zorganizować jednej uroczystości dla wszystkich - laureatów, nauczycieli oraz dyrektorów, organizator wydarzenia 23 czerwca zaprosił przedstawicieli szkół i placówek do siedziby PCE i za ich pośrednictwem przekazał nagrody, statuetki, dyplomy uczniom i nauczycielom, którzy osiągnęli znakomite wyniki w konkursach organizowanych w roku szkolnym 2019/2020. Dla dyrektorów oraz nauczycieli przygotowano tradycyjnie specjalny numer biuletynu „Po Co Edukacja?”. Każda szkoła otrzymała swój pakiet z materiałami, jakie tradycyjnie organizator wręcza podczas dorocznej Gali. Laureaci mogli odebrać uzyskane trofea z rąk swoich dyrektorów, wraz ze świadectwami szkolnymi. Statuetki dla laureatów konkursów ufundowało Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lubaniu, a nagrody książkowe - dyrektorzy szkół jako współorganizatorzy potyczek konkursowych. Okolicznościowe upominki za zwycięstwo w konkursach dla szkół ponadpodstawowych tradycyjnie ufundował  Starosta Lubański Walery Czarnecki.

Organizator wydarzenia serdecznie gratuluje wszystkim laureatom i ich opiekunom, a dyrektorom bardzo dziękuje za współpracę w roku szkolnym 2019/2020.

 

PCE w Lubaniu

Zdjęcia (4)

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Komu komu
Komu komu 09.07.2020, 23:27
A kto co dostał? Po co ten artykuł?żeby się pochwalić sie, że coś dali i tyle?

Pozostałe