Miał przy sobie 200 porcji piko

  • 03.07.2020, 15:19 (aktualizacja 03.07.2020, 18:24)
  • red./asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń
Miał przy sobie 200 porcji piko

Podziel się:

Oceń:

Nawet 3 lata więzienia mogą grozić mężczyźnie zatrzymanemu przez lubańskich policjantów. Funkcjonariusze znaleźli przy nim metamfetaminę, z której można było uzyskać około 200 porcji handlowych narkotyku. Co więcej, mężczyzna od razu utrafił do aresztu, gdzie odbywa już karę za wcześniej popełnione przestępstwo.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z lubańskiej komendy, w wyniku prowadzonych działań operacyjnych, zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Zatrzymany to 34-letni mieszkaniec Lubania.

Do zatrzymania doszło wskutek podejrzeń funkcjonariuszy, że może on posiadać narkotyki. Podejrzenia potwierdziły się, w trakcie przeszukania torby należącej do zatrzymanego ujawniono dwa woreczki strunowe z zawartością substancji koloru białego. 34-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy policji.

Podczas prowadzonych z mężczyzną czynności, funkcjonariusze dokładnie zważyli oraz sprawdzili zawartość ujawnionych opakowań. Znajdowało się w nich łącznie około 200 porcji narkotyku. Na podstawie zebranego materiału dowodowego zatrzymany usłyszał zarzut posiadania narkotyków.

To jednak nie koniec problemów 34-latka. W trakcie kontroli okazało się, że jest on poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności, za przestępstwa podobne z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Mężczyzna trafił już do zakładu penitencjarnego, gdzie odbywać będzie karę roku i ośmiu miesięcy pozbawienia wolności oraz będąc za kratkami poczeka na wyrok za posiadanie narkotyków. Za czyny, o które jest podejrzany grozi mu teraz kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

red./asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń

Zdjęcia (1)

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Adi s
Adi s 05.07.2020, 04:56
Rzygać mi sie chce ze takie dupki jak wy potraficie pisac te same bzdury co kometaz tylko w odwrotnej kolejnosci ja sie nie pytam co wy macie w piwnicach co macie w swoich autach zaden zwas nie jest tutaj idealem zaden z was nie ma takiego serca jak ten chlopak powiem wam ze od Lubania po Swieradow sam odobiscie poznalem wielu ludzi zupelnie obcych ktorym ten chlopak tak bez interesownie pomógł nie oczekujac niczego w zamian i nie patrzac na swoje zdrowie a to co mial w tych woreczkach to bylo jego lekarstwo na straszny ból w czasach korono wirusa jest ciezko o jaką kolwiek pomoc w naszej służbie zdrowia pomyślcie co wy byscie zrobili na jego miejscu
Apacz
Apacz 07.07.2020, 21:01
Jak się ma bóle to się idzie do lekarza i ten przepisuje środki przeciwbólowe a nie piko.nawet w czasach covidowych jest dostęp do lekarza.
Rzygać się chce jak piszesz, że Piko to lekarstwo. Rozumiem, konopie to lekarstwo ale Piko? widziałaś kiedyś ludzi po Piko? To wyżera mózgi. Zweryfikuj swoją wiedzę medyczną a raczej pseudonedyczną. Czy wielu pomógł bezinteresownie - nie wiem. Hitler też pewnie pomógł wielu osobą bezinteresownie a dobrym człowiekiem go nie nazwę. Jeżeli ten typek handlował tym gównem, to jego pomoc innym osobom się zzerowala w bilansie, bo handlując niszczył życie innym ludziom i całym rodziną. Nic dobrego nie można powiedzieć o osobie, która żeruje na uzaleznieniu i nieszczęściu innych.
Loco
Loco 05.07.2020, 19:44
A co taniej ch%^& piko sprzedawał?
Wosebs
Wosebs 04.07.2020, 06:48
Którego ćpuna powineli ?
Tomtom
Tomtom 03.07.2020, 23:46
I apteka na parkowej zamknięta
Pimpuś
Pimpuś 03.07.2020, 20:15
Zapomnieliście zrobić rewizję w domu - w piwniczce magazynek!
Walu
Walu 05.07.2020, 02:11
W takim razie jakbtakbdobrze wszystko wiesz to pomóż wladzy w nakierowaniu ich bo wnioskuje z tego że byłeś stałym bywalcem w piwniczce "RUDY"
Małgorzata
Małgorzata 03.07.2020, 19:22
Super👍.
🤧🤪🤯Z wszystmi pseudo sprzedawcami i innymi ćpunami powinno sie zrobic takie porzadki .
Kara kara a jeszcze na zdrowie by im to wyszlo.

Pozostałe