„Piątek dla Rafała”. Posłowie PO odwiedzą dziś Lubań

  • 26.06.2020, 11:11
  • red.
„Piątek dla Rafała”. Posłowie PO odwiedzą dziś Lubań Zdjęcie: ŁCR

Podziel się:

Oceń:

Dziś o 13.30 w ramach akcji „Piątek dla Rafała” Lubań odwiedzą posłowie Piotr Borys, Michał Jaros i Grzegorz Schetyna.

Na zakończenie kampanii wyborczej Rafała Trzaskowskiego posłowie Platformy Obywatelskiej robią objazd po regionie w ramach akcji „Piątek dla Rafała”.

Odwiedzą Lwówek Śląski, Gryfów Śląski, Lubań, Zgorzelec i tak dalej. - usłyszeliśmy od Konrada Rowińskiego, który informuje o akcji. - Będzie to krótkie, kilkunastominutowe spotkanie, z mieszkańcami Lubania. Myślę, że znajdzie się też chwila na odpowiedzi na krótkie pytania.

Spotkanie będzie otwarte i odbędzie się około 13:30 na otwartej przestrzeni lubańskiego rynku.

red.

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

JON
JON 28.06.2020, 18:18
BRAWO WARSZAWA !!!!Jaki tam dobrobyt i u nas tez tak bedzie ?
PeHa
PeHa 28.06.2020, 11:35
Dwaj nasi ewangeliści Łukasz i Mateusz zanim zaczęli zbawiać świat przepisali majątki na żony.
Teraz bez grosza przy duszy, głoszą ludziom dobrą nowinę!
Hawranek
Hawranek 27.06.2020, 23:05
Ja i moja rodzina głosuje jutro na PAD a wam POpaprance zielonaHaraWpysk.
PO
PO 27.06.2020, 10:33
Skad w was tyle jadu pisiory!!!??? Jeszcze pare godzin tylko ....
Anty PO
Anty PO 29.06.2020, 07:27
co tam?
Baska
Baska 26.06.2020, 20:36
Widać,że dla większości komentatorów wyzwiska wypowiadane przez Kaczyńskiego są dla nich nic nie znaczące!
KomisarzW
KomisarzW 26.06.2020, 20:33
Już się elektorat ustabilizował - zatem podaję wyniki wyborów w Lubaniu:
1. Rafał Trzaskowski
2. Szymon Hołownia
3. Krzysztof Bosak
4. Andrzej Duda
=============
reszta śladowe wsparcie - jak dostaną krzyżyk na karcie to w wielu wypadkach przez pomyłkę - i z niedowidzenia
Szymonek
Szymonek 26.06.2020, 19:40
Ludziska glosujemy za nowa ,wolna Polska.Tylko daje gwarancje
Szymon Holownia.Dosyc partyjniactwa.czas na zmiany,na pokolenia.
Holownia 2020
tobi
tobi 27.06.2020, 08:56
Michnikowy prezydent?Nigdy.
Anty PO
Anty PO 26.06.2020, 21:45
Idź sie leczyć, od razu do Bolesławca na tysiąclecia. Wynocha z tym tefałenowskim sprzedawczykiem!!!
marc55
marc55 26.06.2020, 18:27
Chować portfele !
Janek
Janek 26.06.2020, 16:53
Po co przyjadą ?
Polak
Polak 26.06.2020, 16:20
Rafalowi to lepiej dajcie czerpak do szamba .
JanekSB
JanekSB 26.06.2020, 14:23
A czy posłowie mniej zakłamanych partii też odwiedzą nasze okolice?
Lubaniak
Lubaniak 26.06.2020, 14:08
W srode wyjechalem z lubania do domu do niemiec . Wyzwalbym ich najgorszymi obelgami
zezu
zezu 26.06.2020, 13:52
Moderator bądź bezstronny. Pozwól ludziom mieć swoje zdanie.
zezu
zezu 26.06.2020, 13:48
Cytując klasyka "*** dziady"
Baśka
Baśka 26.06.2020, 13:20
A gdzie byli przez ostatnie co najmniej 12 lat?
Anty PO
Anty PO 26.06.2020, 12:30
Emeryci, komuniści, resortowe dzieci i wszyscy lewacy jednoczcie się i oddajcie pokłon swoim wodzom Borysowi i Grzesiowi! #RafałNIEkłam #POrozwalane # TwójSzwab
NaPO
NaPO 26.06.2020, 12:22
Gdyby nie posłowie PO i dziennikarze TVN to gawiedź nigdy nie dowiedziała by się jak zmarnowano 78 milionów złotych na materiały do wyborów które już w czasie drukowania wiadomo było, że się nie odbędą...
Anty PO
Anty PO 26.06.2020, 21:43
A gdzie 200 miliardow wyludzen z vat????????? Won złodzieje peowskie
Anty-TVN i PO
Anty-TVN i PO 26.06.2020, 21:33
To w TVN są dziennikarze?., chyba tylko ci co zapowiadają prognozę pogody. Pozostali to partyjni działacze.
marc55
marc55 26.06.2020, 20:25
Za nieprzeprowadzenie wyborów jest Trybunał Stanu. Ale widać kto się ich bał, i dlaczego mamy dublera ....
Obatel
Obatel 27.06.2020, 11:11
marc55 a co tym co tak wspaniale przygotowali te wybory ?
chyba dwukrotny nobel z tańcem na brzytwie 1
zulu
zulu 26.06.2020, 12:14
Ktoś ich zapraszał czy sami się wprosili na obiad?
potencjalny uczestnik
potencjalny uczestnik 26.06.2020, 11:30
Fajnie. Tylko dlaczego w godzinach pracy...?
regent
regent 27.06.2020, 08:20
Bo to spotkanie z SB-kami i tzw. działaczami tęskniącymi za PRL-em. A oni mają czas, są już na ciepłych emeryturkach.

Pozostałe