Ukradł słoninę i nie chciał jej oddać

  • 26.06.2020, 09:07 (aktualizacja 26.06.2020, 09:47)
  • Źródło: KMP Jelenia Góra
Ukradł słoninę i nie chciał jej oddać

Podziel się:

Oceń:

Złodzieje w sklepach kradną różne rzeczy. Tym razem policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież rozbójniczą. Zatrzymany w jednym z dyskontów spożywczych ukradł słoninę, a następnie nie chciał jej oddać. By nie stracić łupu złodziej poszarpał się z pracownikiem ochrony oraz kilka razy uderzył go w głowę puszką z piwem.

Do zdarzenia doszło w Jeleniej Górze. Policjanci zatrzymali 35-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież rozbójniczą. Jak ustalili funkcjonariusze, do tego zdarzenia doszło 24 czerwca w jednym z jeleniogórskich dyskontów spożywczych. Mężczyzna przechodząc przez linię kas zapłacił za dwa piwa, a wyniósł słoninę, za którą nie zapłacił. Zauważył to pracownik ochrony, który próbował mu ją odebrać. Mężczyzna był bardzo agresywny, wywiązała się szarpanina, w wyniku której 35-latek kilka razy uderzył pracownika ochrony w głowę puszką z piwem. Agresor został przekazany policjantom, którzy przyjechali, wezwani na interwencję.

W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna dopuścił się tego czynu w warunkach, tzw. ”recydywy”.Został on zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za kradzież rozbójniczą grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Jelenia Góra

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gazik
Gazik 01.07.2020, 17:29
Kolejny, który się zapomniał. Do gazu z nim!
Rozbawiony
Rozbawiony 26.06.2020, 21:40
10 lat kryminału?. Ciekawe ile było tej słoniny?. Klawisze powinni mu na każdą kolację dawać kilka plasterków słoniny na osłodę wyroku.
ps. Firma mięsna dostarczająca rzeczoną słoninę powinna tę historię wykorzystać w reklamie.

Pozostałe