Niemieccy policjanci zatrzymali złodziei z Polski

  • 26.06.2020, 08:59
  • Źródło: zinfo.pl
Niemieccy policjanci zatrzymali złodziei z Polski zinfo.pl

Podziel się:

Oceń:

Mężczyźni zostali zatrzymani podczas próby włamania do mieszkania. Kolejny złodziej został zatrzymany już w Polsce.

Trzej Polacy próbowali włamać się do mieszkania na Berliner Straße w Görlitz w środę wieczorem. Świadek zdarzenia wezwał na miejsce policję. W mieszkaniu na gorącym uczynku złapano trzech mężczyzn w wieku 22, 28 i 36 lat. Oskarżonym grozi teraz zarzut dotyczący próby włamania. Dalsze dochodzenie prowadzi niemiecka policja.

Podczas prowadzonych czynności funkcjonariusze w jednym z pokoi odkryli również pojemnik z 34 gramami białej substancji. Przeprowadzony test narkotykowy wskazał na amfetaminę. Policja zabezpieczyła narkotyki i postawiła zarzuty 29-letniemu mężczyźnie z Polski za naruszenie przepisów o środkach odurzających. "Kryminalni" z Görlitz prowadzoną w tej sprawie dochodzenie we współpracy z polskimi służbami. Dom podejrzanego został już przeszukany.

Polscy policjanci wraz z niemieckimi służbami we wtorek wyjaśnili również kradzież e-roweru. Urzędnicy KPP Zgorzelec przeszukali dom podejrzanego w Małej Wsi Górnej. Według rzecznika niemieckiej policji odkryli e-rower o wartości około 1200 euro. Rower został skradziony w Görlitz w grudniu ubiegłego roku. Oskarżonemu postawiono zarzut kradzieży. Śledczy z KPP Zgorzelec prowadzą dalsze dochodzenie.

Źródło: zinfo.pl

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

avanti
avanti 29.06.2020, 01:31
Obciac kazdemu z tego gangu Olsena kciuk i puscic wolno. Sami i tak pewnie dlugo nie pozyja, bo albo zacpaja sie na smierc, albo potkna sie o wlasne nogi. Szkoda ta cholote zywic w wiezieniu na koszt podatnika.
dziadek
dziadek 26.06.2020, 15:19
Bravo Polizaj! Jednego a co najmniej dwóch będzie mniej jakiś czas.
Transgraniczna
Transgraniczna 26.06.2020, 14:25
To pewnie takie mendy najglosniej lamentiwaly zeby otworzyc granice a teraz wystawiaja rodakom piekna wizytowke.
Malwina
Malwina 26.06.2020, 13:18
Bardzo ładnie, czyścić i prostować zagubionych!
Miromir
Miromir 26.06.2020, 10:41
Pollak jak nie pijak to złodziej. Czy kiedyś wydarzy się, że polscy policjanci zatrzymają złodziei z Niemiec?
W krajach, gdzie dominował np. protestantyzm ludzie nie zamykali drzwi od domów (chyba, że za sąsiadów mieli katolików) a protestancki ethos pracy skutkował skokowym rozwojem handlu, nauki a potem - przemysłu.
Ludzie w państwach trwale zainfekowanych katolicyzmem tkwili i nadal tkwią w zacofaniu ciemnocie, nietolerancji i biedzie, z wyjątkiem rzecz jasna katolickiego kleru opływającego w tym większe dostatki im większa nędza była i jest udziałem ludzi.
Jak żyć...żeby nie kraść?
cccssd
cccssd 30.06.2020, 21:21
Dobrze, ze Austria i Bawaria sa protestanckie, bo by byly biedne. Albo taka Szwajcaria czy Liechtenstein.

Pozostałe