Dobre i złe wiadomości

  • 04.06.2020, 17:19 (aktualizacja 04.06.2020, 21:46)
  • red. /Nadleśnictwo Świeradów
 Dobre i złe wiadomości Nadleśnictwo Świeradów

Podziel się:

Oceń:

Pracownicy Nadleśnictwa Świeradów wraz z członkami Stowarzyszenia Mieszkańców Gminy Mirsk „Odnowa” w ubiegłą sobotę wspólnie wyremontowali zniszczoną przez wandali wiatę turystyczną. Jest ona jednym z ważniejszych punktów wypoczynkowych w drodze do popularnych miejsc takich jak Stóg Izerski, czy też Hala Izerska. Wiata odzyskała swoja świetność a wiele osób wiarę w dobre chęci ludzi.

Niestety podczas tego samego weekendu na Czerniawskiej Kopie została skradziona stacja meteorologiczna Nadleśnictwa Świeradów i oszpecona bezsensownymi napisami i malowidłami nowa wieża widokowa. W listopadzie cieszyliśmy się, że możemy oddać do użytkowania wspaniałą atrakcję turystyczną a pół roku później  jej tarasy wymagają czyszczenia i malowania.

- Jeśli ktoś widział coś podejrzanego w ostatni weekend w okolicy wieży widokowej i chce pomóc Nadleśnictwu Świeradów proszony jest o kontakt z Nadleśnictwem, Leśnictwem Czerniawa lub ze Strażą Leśną.

red. /Nadleśnictwo Świeradów

Zdjęcia (8)

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zulu
zulu 05.06.2020, 10:06
Dzicz.
Angelina
Angelina 05.06.2020, 09:27
Dzicz pospolita musi być monitorowana - takie czasy. trzeba zainstalować kamery a jak już wyłapią żula to nie mandat - tylko obciążenie kosztami naprawy i do pierdla. Kamieniołom w Strzegomiu ma jeszcze duże wyrobisko do skubania.

Pozostałe