Kradł w markecie budowlanym

  • 01.06.2020, 09:01 (aktualizacja 01.06.2020, 09:26)
  • Źródło: KPP Zgorzelec
Kradł w markecie budowlanym

Podziel się:

Oceń:

Dyżurny zgorzeleckiej komendy został powiadomiony przez ochronę jednego ze sklepów budowlanych na terenie gminy o ujęciu mężczyzny, który dokonał kradzieży towaru.

Na miejsce został skierowany patrol z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Początkowo mężczyzna nie podawał swoich prawdziwych danych, jednak był on znany policjantom z wcześniejszych czynności. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 29-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości, celem odbycia 13 miesięcy pozbawienia wolności.

Dodatkowo funkcjonariusze ujawnili przy nim woreczek foliowy z zawartością krystalicznej substancji. Mężczyzna został rozliczony za popełnione wykroczenia i przewieziony do zgorzeleckiej komendy. Po badaniach okazało się, że zabezpieczona przy zatrzymanym substancja to metamfetamina. Oprócz zarzutu za posiadanie środków psychotropowych 29-latek usłyszał zarzut kradzieży zabawek, alkoholu i papierosów z terenu jednej ze stacji paliw w gminie Zgorzelec. Za popełnione przestępstwa grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Zgorzelec

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Krzysiek
Krzysiek 01.06.2020, 23:12
Nie powinno zgłaszać się Policji takich patoli, tylko od razu ucinać łapy do samej ***.
A kogo
A kogo 01.06.2020, 18:25
obchodzi zgorzelecka patologia??
Co za patola
Co za patola 01.06.2020, 15:29
Jaki ***. Takich to powinni ***** w rzece. Albo ***** ręce na żywca i puszczać wolno żeby się *********. Patola

Pozostałe